katalogfiriem.eu » Krása a zdravie » Alternatí­vna medicí­na

Pridať stránku / firmu

Alternatí­vna medicí­na

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Regeneračné Centrum BioTeraDetail

  http://www.zdrvotneproblemy.sk
  Detoxikácia organizmu, Biorezonancia, Fytoterapia, Health&Life Koučing, Wellness, Relax, Harmonizácia, Etikoterapia, energetizácia, meridány, individuálny prístup, min.dlzka prvej navstevy 1,5 hod.

 2. Centrum Regenerácie BioTeraDetail

  http://www.zdravotneproblemy.sk
  Detoxikácia organizmu, Biorezonancia, Fytoterapia, Health&Life Koučing, Wellness, Relax, Harmonizácia, Etikoterapia, energetizácia, meridány, individuálny prístup, min.dlzka prvej navstevy 1,5 hod.

 3. Biolampy-Biostimul.skDetail

  http://www.biolampy-biostimul.sk
  Biolampy Biostimul – polarizačné biolampy novej generácie – biolampy pre vaše zdravie. Biolampy Biostimul – polarizačné biolampy novej generácie – biolampy pre vaše zdravie. Biolampy Biostimul – polarizačné biolampy novej generácie – biolampy pre vaše zdravie.

 4. OKG - prírodné doplnky stravyDetail

  http://prirodne-produkty.webnode.sk/
  Predaj prírodných doplnkov stravy firmy OKG a produktov na chudnutie, posilnenie obranyschopnosti organizmu, podporu kĺbov, cievneho, pohybového, vylučovacieho a kardiovaskuláreho systému. Emulips, OK Alfa+, OK Beta+, ....

 5. Aloe Vera od Forever Living ProductsDetail

  http://www.aloeveraforever.sk
  Predaj a distribúcia naturálnych produktov z aloe vera a včelieho medu pre zdravie a krásu. Antioxidačné nápoje, vitamíny, kozmetika, drogéria, ochrana pokožky a chudnutie.

 6. Zdravie a vitalitaDetail

  http://prozdravi.abriana.cz/
  Zdravá výživa a strava. Zdravý životný štýl. Vitarianská strava. Zdravá výživa, detoxikácia a očista tela. Hubnutí, dieta, zdravá výživa a detoxikace organismu. Internetový obchod so širokým sortimentom produktov. Prírodná liečba, prírodná kozmetika, zdravá výživa.

 7. VitaminexDetail

  http://www.vitaminex.eu
  Ponúkame doplnky výživy, hygienické potreby, doplnky pre dentálnu hygienu.Našim nosným produktom je Podkovičník, ktorý je výbornou a účinnou podpornou liečbou pri rakovinových ochoreniach.

 8. Naša lekáreňDetail

  http://www.nasalekaren.eu
  1. Vývoj a výroba vysoko kvalitných a cenovo dostupných potravinových doplnkov podľa vlastných receptúr, založených na čisto prírodnej báze. 2. Prírodné potravinové doplnky slúžia ako prevencia civilizačných ochorení a podporujú dlhší, zdravší a spokojnejší život. 3. Ich účinnosť je preverená ročnými skúsenosťami ľudového liečiteľstva i odbornými lekármi.

 9. Ganoderma cafe – zdravá káva arabica reishiDetail

  http://www.ganoderma-cafe.eu
  Dbejte na prevenci civilizačních chorob a rakoviny! Nabízíme přírodní doplňky stravy DXN, ganodermu (reishi), zdravou kávu arabicu s ganodermou, spirulinu, cordyceps, přírodní kosmetiku. Po registraci výrazné slevy a možnost výdělku! Nabízíme například tyto výrobky: zdravá káva arabica s ganodermou reishi, registrace do dxn, léčivá kosmetika s ganodermou, cordyceps, spirulina, zelené potraviny, korálovec ježatý, prevence rakoviny, zdravý instantní nápoj na hubnutí nutrizhi

« Predchádzajúce 1, 2, 3 , Nasledovné

odkazy 21 - 29 z 29