katalogfiriem.eu » Krása a zdravie » Strarostlivosť o telo

Pridať stránku / firmu

Strarostlivosť o telo

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Kozmetikaeden.sk - kozmetika z rajaDetail

  https://www.kozmetikaeden.sk/
  Kozmetikaeden.sk - internetový obchod (eshop) s prírodnou kozmetikou. Len overené a certifikované prírodné značky. Osobný odber, výhodné ceny dopravy, doprava zadarmo.

 2. ENERGYflex s.r.o.Detail

  http://www.energyflex.sk
  Ako chiropraktik používam praktickú manipuláciu s chrbticou a iné alternatívne postupy, pričom teória je, že správne vyrovnanie svalovej a kostrovej štruktúry tela, hlavne chrbtice, umožní telu sa uzdraviť. Ponúkam kompenzačné cvičenia a poradenstvo. Robím korekcie pohybového aparátu a masáže. Mojim zámerom je pomôcť vám zbaviť sa príčiny bolestí a poradiť vám, čo môžete sami urobiť preto, aby ste sa uzdravili. Náprava boletivého miesta a korekcia pohybového aparátu je zvyčajne rýchla a bezbolestná. Ťažkosti s ktorými Vám pomôžem sú: posunuté stavce a platničky (hernie diskov, bulgingy, extrúzie, protrúzie, prolaps) odstránenie bolesti v lumbálnej časti, drieková a krížová oblasť, SI skĺbenie (seknutie, akútna bolesť brániaca v pohybe), bolesť môže vyrážať do nôh, tŕpnu vám nohy. odstránenie bolesti v medzi lopatkovom priestore, hrudnej chrbtici, kľúčnej kosti a rebrách (posunutá lopatka znamená discomfort v celom ramene), ramennom kĺbe (hlboká bolesť, tŕpnutie rúk) odstránenie bolesti v spojitosti s pichaním na hrudi a pod prsným svalom, sťažené dýchanie. odstránenie bolesti v okolí bedrového kĺbu, bolesť môže vyrážať do slabín až celej nohy. Zápaly sedacieho nervu a ischiasu. odstránenie bolesti v oblasti krčnej chrbtice (najčastejším problémom je C7 a C1-Atlas), problémy s pohybom a otáčaním hlavy, bolesti hlavy, závrate, časté migrény (môžu tŕpnuť ruky, nedokrvuje sa mozog) odstránenie bolesti v kolennom kĺbe a jeho okolí (dislokácia v kolennom kĺbe vedie k opotrebeniu chrupavky a menisku) odstránenie bolesti v sedacích svaloch, kostrči, piriformis, stehennom svale, slabinách, hamstringoch a lýtkach odstránenie bolesti v prstoch, v zápästí, dlaniach a lakťoch (karpálny tunel, pichanie v zápästí), tenisový a golfový lakeť chiropraxia brucha (bolesti, kŕče v bruchu a spazmy vo fasciách môžu zapríčiniť bolesti v celej chrbtici. Môže za to autonómny nervový sistém) odstránenie bolesti päty, členka, vybočeného palca (haluxy) Achillovej šľachy a lýtka náprava sánky, hrdla, jazylka a štítna žľaza odstránenie bolesti a akéhokoľvek pichania na vašom tele (týkajúcich sa svalov, kĺbov, stavcov)

 3. Psorioweb - kozmetika na liečbu psoriázy, ekzému a seboreyDetail

  https://www.psorioweb.eu
  V tíme Psorioweb je našou snahou priniesť všetkým pacientom trpiacich na kožné problémy, ako je psoriáza, seborea alebo ekzém, účinnú a bezpečnú pomoc. Orientujeme sa hlavne na dermatokozmetiku bez parabénov, kortikoidov a chemických látok. Nami navrhnutá liečba pomocou produktov je účinná a na druhej strane vôbec nezaťažuje organizmus. Preferujeme dermatokozmetiku Psorioderm ktorej účinnosť je potvrdená klinickou štúdiou. Obráťte sa na nás a spolu nájdeme riešenie.

 4. Gramina s.r.o.Detail

  http://www.beautypeat.com
  Predaj prírodnej kozmetiky z rašeliny. Kozmetika z rašeliny blahodárne pôsobí na problematickú pleť ako akné, lupienka, celulitída. Balneo produkty z rašeliny priaznivo pôsobia na bolesti kĺbou, chrbtice a obnovu unaveného svalstva

 5. Zuzana FugliováDetail

  http://zuzanaessens.sk
  Internetový predaj dámskych aj pánskych parfumov vyrobených na prírodnej báze, kozmetiky a doplnkov výživy, vyrobených pod farmaceutickým dohľadom, životospráva

 6. Hypoxi štúdio Bratislava - AktivFitDetail

  http://www.aktivfit.sk
  Štúdio zdravia a krásy zamerané na formovanie postavy a zníženie telesnej nadváhy pomocou HYPOXI prístrojov, lymfodrenáž, vibračný tréning na Power Plate, kardio tréning, stravovacie poradenstvo, individuálny program.

 7. KetoDiet.sk - Poradíme Vám ako schudnúť!Detail

  http://www.ketodiet.sk/
  Internetový obchod KetoDiet.sk predáva proteínové jedlá a nápoje, ktoré sú odporúčané pri bielkovinovej diéte. Naši odborníci Vám bezplatne poradia ako schudnúť.

 8. Masáže BardejovDetail

  http://www.masaze-bardejov.sk
  Kompletná masáž raz týždenne alebo rýchla masáž vo vhodnej chvíli spôsobí, že sa budeme cítiť zdraví a spokojní sami so sebou i so svojimi blízkymi. Magické účinky masáže sú darom v každom ohľade.

 9. Monika Španková - KLASICKÉ MASÁŽEDetail

  http://uvolneniepanvovehodna.sk
  Uvoľnenie panvového dna pomocou kraino-sakrálnej-terapie. Zbavíte sa bolesti hlavy, panvového dna a zlepší sa činnosť tráviacej sústavy, Uvoľnenie panvového dna, bez bolesti hlavy, kraino sakralna terapia.

 10. Kranio-sakrálna terapia / ymonmassage.skDetail

  http://www.ymonmassage.sk
  Bolieva vás hlava? Mávate časté migrény? Obmedzuje vás tento syndróm v prežívaní a zhoršuje kvalitu vášho rodinného a spoločenského života, kranio-sakrálna terapia, migréna, neviem otehotnieť, nespavosť, karpálny tunel, stŕpnuté ruky, som po úraze, vnútro očný tlak.

Predchádzajúce 1 ,2, 3, 4, 5, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 46