katalogfiriem.eu » Krása a zdravie » Strarostlivosť o telo

Pridať stránku / firmu

Strarostlivosť o telo

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. PEDIKÚRA NITRADetail

  http://www.pedikurasupova.sk
  Medicinálna pedikúra v Nitre a s ňou spojené ošetrenia - nechtová protetika, zarastajúce nechty, špony, oklúzia. Masáž nôh, depilácia, gél lak. Doprajte svojim nohám náležitú starostlivosť – profesionálnu pedikúru. Dajte Vašim nohám nový vzhľad.

 2. Anna Ninisová - Duo MonádaDetail

  http://masazecadca.eu
  Ponúkame masáže v Čadci. Využívame odborné a dlhoročné skúsenosti pri klasickej a športovej masáži, vákuovej bankovej masáži, medovej masáži, lynfomasáži a kozmetickej lynfomasáži tváre.

 3. Lieky na zväčšenie pŕs - megaprsia.skDetail

  http://www.megaprsila.sk

  Chceli by ste mať krásne veľké a dobre tvarované prsia, ale nechce sa vám platiť za bolestivú plastickú operáciu? Vyskúšajte spoľahlivé lieky na zväčšenie pŕs. Vaše prsia sa zväčšia a budú mať krásny plný tvar a pevnosť. Prvé výsledky sú badateľné do 2 týždňov. Kliknite a zistite viac!


 4. Úprava váhy - diéta, chudnutie bez problémovDetail

  http://www.uprava-vahy.eu
  Pohodlná kontrola váhy a dodržiavanie diétnych programov nie je príliš zábavné, najmä v dnešnej dobe, kedy máme okolo seba toľko lákavých praktických jedál a rýchleho občerstvenia. Aby sme vám pomohli vyrovnať sa s takouto výzvou, pomôžeme vám zostaviť individuálny program na reguláciu váhy podľa vašich potrieb.

 5. BEAUTY & NAILS inspirationDetail

  http://www.beautynails.sk/
  Všetko pre nechtový dizajn a modeláž,dekoratívnu kozmetiku,potreby pre nechty a kozmetiku,kadernícke potreby,príslušenstvo,prevádzka e-shopu,veľkoobchodu a maloobchodu. Adresa prevádzky: Dolná 19, 97401 Banská Bystrica.

 6. Domace mydloDetail

  http://domacemydlo.sk
  Vyrábame domáce prirodné mydlá. Marseillské , kastilské, tekuté mydla. Z prirodných olejov. Ručná domáca výroba. Všetko od základu bez sulfátov a parabenov. Ok.

 7. REVOLUTION HAIR STUDIODetail

  http://www.revolutionstudio.sk
  Dokonalý účes pre dokonalý vzhľad to je REVOLUTION HAIRSTUDIO v Žiline. V našom kaderníctve v centre Žiliny Vám poskytneme široké odborné znalosti v oblasti vlasov a vlasového designu s využitím najnovších technológii a trendov. Naši zamestnanci Vám ponúkajú stopercentnú starostlivosť nielen o Vaše vlasy, ale aj o to, aby ste sa u nás cítili príjemne počas celej Vašej návštevy u nás. Naše služby ponúkame za bezkonkurenčné ceny samozrejme s dôrazom na 100 % kvalitu či už používanej kozmetiky alebo kvality odvedenej práce.

 8. Wellness Sviečky 4v1Detail

  http://www.sviecky4v1.sk
  Sviečka 4 v 1 Vám poskytne jedinečný zážitok pohody, relaxu, rozmazná všetky vaše zmysly. Keď sviečku zapálite, jej teplú roztavenú hmotu môžete využiť ako jemný masážny olej, delikátne vône sviečok Vás vtiahnu do atmosféry francúzskej vanilky, vášne kvetov, lesného údolia a iných vôni, podľa Vášho výberu. Sviečky 4 v 1 sú čisté prírodné produkty.

 9. Ako schudnúť navždyDetail

  http://www.akoschudnutnavzdy.sk
  Poradíme Vám ako schudnúť natrvalo bez problémov a ako schudnúť zdravo a bez jojo efektu. Kniha ako schudnúť navždy obsahuje hodnotné informácie o chudnutí a hlavne reálne návody ako schudnúť. Kvalitný návod a rady ako schudnúť je pre úspešne chudnutie najdôležitejšia súčasť.

 10. naureusDetail

  http://naureus.sk
  Naureus.sk prírodná a BIO kozmetika, skvele ceny, spoľahlivosť, akcie s originálnymi značkami. Zlatá príroda je motto Naureus.sk- chceme hlásať osvetu s certifikovanou kozmetikou.Kozmetika - E-shop. Prírodná a bio kozmetika, ktorú predávame má potvrdenie svojho prírodného pôvodu, čo dokazujú prírodné a bio certifikáty uznávané po celom svete.

odkazy 21 - 30 z 46