katalogfiriem.eu » Krása a zdravie » Strarostlivosť o telo

Pridať stránku / firmu

Strarostlivosť o telo

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Good NatureDetail

  http://goodnature.sk/
  Spoločnosť Good Nature je výhradným distribútorom vysoko kvalitných prírodných produktov a výživových doplnkov na celkovú podporu zdravia, vitality, krásy a štíhlej línie. Ponúkame 100% čisté produkty z rastliny Aloe Vera, unikátne čínske prípravky, čínske wany, čínske huby - cordyceps sinensis, reishi (Ganoderma lucidum), triton, coriolus, shiitake, hliva ustricová, amazónske produkty, čaje - dračia krv, uňa de gato, chanca piedra. Ponúkame tiež široký sortiment prírodných elektronických cigariet, masérske pomôcky a produkty na podporu chudnutia - Chilliburner, zelená káva, ajurvédske kávy. Pre úplný zoznam našich produktov navštívte náš e-shop http://goodnature.sk/

 2. Action-line – energetické gélyDetail

  http://www.action-line.sk
  Predaj výživových doplnkov pre zvýšenie výkonnosti počas namáhavého tréningu, udržanie energetickej hladiny pre dlhotrvajúce športové výkony a regenerácia svalstva po tažkom výkone. Energetické, adrenalinové a regeneračné gély sú absorbované už po niekoľkých sekundách v ústnej dutine a tak sa rýchlo dostanú do krvi.

 3. Detoxikačný pobytDetail

  http://detoxikacnypobyt.sk/
  Ponúkame Vám detoxikačný pobyt, spojený s masážami rôzneho druhu. Okrem toho Vám vieme zabezpečiť ubytovanie s fitnes posilňovňou, prepravu osôb aj materiálu do 800kg a horského sprievodcu na najvyššie hory.

 4. Prírodná kozmetika - KozmetikaNatural.skDetail

  http://www.kozmetikanatural.sk/
  Prírodná kozmetika od certifikovaného výrobcu Organix Cosmetix s možnosťou nákupu kozmetiky online. Certifikovaná kozmetika Organix Cosmetix. Táto kozmetika je založená na vzácnych liečivých rastlinách švajčiarskych Álp.

 5. Oliva importDetail

  http://www.oliva-import.sk
  Dovážame bio drogériu vyrábanú s olivového oleja. Sú to najkvalitnejšie produkty svojho druhu na Slovensku. Ďalej dovážame pre gastronómiu extra panenský olivový olej a olivy z ostrova Thasos v Grécku

 6. Akne-formula.skDetail

  http://www.akne-formula.sk/
  ACNE INTENSIVE FORMULA set pozostáva z PLEŤOVEJ VODY A KRÉMU. Jedinečná kombinácia týchto dvoch produktov ako aj prírodné zloženie pleťovej vody a krému a ich rýchle a účinné pôsobenie v boji proti akné potvrdzujú, že ACNE INTENSIVE FORMULA set je jedným z najúčinnejších dermatologických výrobkov proti akné a uhrom.

 7. Nechtovy obchod so vsetkym co hladateDetail

  http://www.top-nechty.sk/
  Spravte si aj vy v pokoji domova krasne gelove alebo akrylove nechty. Ponukame vam sady na gelove nechty od 29,90 eur. Sady na akrylove nechty od 26,90 eur. Najdete u nas aj ozdoby na nechty, peciatky na nechty a vsetko co potrebujete ku zdobeniu nechtov. Pri nakupe nad 10 eur postovne neplatite.

 8. Luxusná kozmetika CougarDetail

  http://www.cougar.sk
  Internetový obchod zameraný na predaj luxusnej kozmetiky anglickej značky Cougar, ktorá je založená na kvalitnom prírodnom zložení. V našej ponuke nájdete napríklad aj produkty ako pančuchy v spreji, bieliace pásiky na zuby bez peroxidu, bieliace perá na zuby, krémy proti starnutiu pokožky, samoopaľovacie a hydratačné krémy, dermaroller, minerálny make-up, clip-in vlasy na predĺženie a pod.

 9. VitamixDetail

  http://www.vitamix.sk
  Vitamix - Total Nutrition Center. Špičkový mixér Vitamix 5200 TNC na prípravu zdravých a výživných jedál. Dokonalá harmónia rýchlej prípravy, dobrej chuti a zdravej výživy.

 10. Magazín o ľudskom teleDetail

  http://www.ludsketelo.sk
  Prioritou web stránky a teda hlavnou úlohou je zlepšiť fungovanie človeka a jeho mysle a to tým, že rady ktoré sa vám budeme snažiť pravidelne prinášať pomôžu pri odstránení zdravotných potiaži, bolestí v dôsledku úrazov alebo ochorenia.Skúsime vám poradiť ako poskytovať prvú pomoc pri akútnych bolestiach v domácich podmienkach pomocou dostupných prostriedkov ak práve nie sú dostupne liečiva z lekárne. V našich radách sa chceme zaoberať aj predchádzaniu zdravotných komplikácií a tým pomôcť všetkým ktorí o to majú záujem. Nemalou časťou sa chceme venovať tiež kráse ľudského tela ako napríklad diétam, zábalom, pleťovým maskám, bylinkám, cvičeniu, meditácií, kozmetike a iným témam ktoré pomôžu spraviť náš život krajším vitálnejším a čo najmenej ovplyvneným stresom.

odkazy 31 - 40 z 46