katalogfiriem.eu » Krása a zdravie » Nemocnice a lekárne

Pridať stránku / firmu

Nemocnice a lekárne

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Zubná pohotovosť Trnava - SK Dental s.r.o.Detail

  http://zubnapohotovosttt.sk
  Firma SK Dental s.r.o. ponúka kvalitnú zdravotnú starostlivosť v oblasti zubného lekárstva. Podrobne sa venuje zubno-lekárskej starostlivosti prvej pomoci v krajskom meste Trnava. Rieši potreby akútnych ošetrení spojené s bolesťami zubov a iných ochorení v dutine ústnej.Trnava ako krajské mesto má konečne zubno-lekársku pohotovosť prvej pomoci.

 2. OREMUS Poliklinika Košice, neštátne zdravotnícke zariadenieDetail

  http://www.oremuske.sk
  Oremus - polyfunkčná budova v meste Košice. Komplexná zdravotná starostlivosť pod jednou strechou - súkromné zdravotnícke ambulancie, lekáreň, rehabilitácie.

 3. OREMUS Poliklinika Kráľovský Chlmec, neštátne zdravotnícke zariadenieDetail

  http://www.oremuskch.sk
  Oremus - polyfunkčná budova v meste Kráľovský Chlmec. Komplexná zdravotná starostlivosť pod jednou strechou - súkromné zdravotnícke ambulancie, lekáreň. Riešenie budovy zabezpečuje ľahký a pohodlný vstup osobám s obmedzenými schopnosťami pohybu.

 4. SZITIMED s.r.o.Detail

  http://szitimed.sk
  SZITIMED s.r.o. ambulancia praktického lekára pre deti a dorast MUDr. Zora Szitásová. Poskytujeme zdravotnú starostlivosť pre deti od 0 - 19 rokov. Nájdete nás v areály nemocnice s poliklinikou Sv. Lukáša v Galante.

 5. Lekári a lekárneDetail

  http://www.lekari.sk
  Zdravotnícky portál s kontaktmi na lekárov a zariadenia. Navštívte naše stránky a prezrite si pekne zoradený zoznam lekárov a lekárni - sme tu pre vás aby sme vám pomohli.

 6. Vita Natur - Finclub a Dxn přírodní lékárna, káva s ganodermou, eko drogerie codiDetail

  http://www.vita-natur.eu
  Přírodní lékárna – doplňky stravy Finclub, ekologické čističe codi, bio kosmetika, registrace do Finclubu a DXN – zdravá káva s ganodermou, reishi, cordyceps, spirulina. Po registraci slevy, výrobky zdarma a přivýdělek! výrobky zdarma a přivýdělek! Finclub, dxn, finské doplňky stravy, zdravá káva s ganodermou, bondage, reishi, cordyceps, spirulina, ekologické čistící prostředky codi, codi energic, mycelcaps, ahcc, registrace do finclubu a dxn, hwc, prevence rakoviny, vánoční dárky pro, práce na doma, bio přírodní kosmetika pro alergiky na citlivou pleť, polar ice, artigel, omega 3, na vypadávání vlasů evocaps, vlasová diagnostika, helicobacter pylori, skin krém cream, odstraňovač skvrn

Predchádzajúce 1 , Nasledovné

odkazy 1 - 6 z 6