katalogfiriem.eu » Krása a zdravie » Zdravotní­cky materiál, pomôcky

Pridať stránku / firmu

Zdravotní­cky materiál, pomôcky

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. ARES, spol. s r.o.Detail

  http://www.ares.sk
  Výroba, projekcia a montáž sériových a atypických výťahov. Dodávanie a montáž zdvíhacích zariadení pre telesne postihnutých, ako sú schodiskové plošiny, stoličkové výťahy, stropné zdviháky, schodolezy, nájazdové rampy. Úpravy áut pre telesne postihnutých, ručné riadenie, presadacie zariadenia, zdvíhacie rampy.

 2. Najmodernejšie zubné náhrady ROOTTDetail

  http://implantation.sk/
  Nepodceňujte zdravie vašich zubov. Skvelým riešením pri chýbajúcich alebo poškodených zuboch sú dentálne implantáty, nerozlíšiteľné od pravého chrupu. V Bratislave sú teraz dostupné zubné náhrady svetovej kvality. ROOTT implantáty.

 3. Nechrápať.skDetail

  http://nechrapat.sk
  Už viac nechrápať. Kľudný spánok potrebuje každý. Chrápanie a spánkové apnoe, čiže spánkové poruchy dýchania, vážne ohrozujú Vaše zdravie. Ponúkame jednoduché riešenie chrápania klinicky overenou zdravotníckou pomôckou.

 4. Zerex- viac než erekciaDetail

  http://zerex.sk
  Zerex je doplnok výživy, ktorý bol vyvinutý na podporu kvalitnej a rýchlej erekcie! Zerex je určený pre mužov tak, aby fungoval do 60 minút, zvyšuje sexuálnu túžbu, pomáha pri nedostatočnej erekcii a zabraňuje problémom s predčasnou ejakuláciou. Zerex je certifikovaný a odskúšaný !

 5. Zdravé vankúše s terapeutickými vlastnosťamiDetail

  http://www.zdravevankuse.webnode.sk
  Organické vankúše plnené BIO - pohánkovými a špaldovými šupkami. Účinná regenerácia je v terapeutickej povahe vankúšov. Počas spánku vytvárajú príjemný pocit tým, že odvádzajú nadbytočné teplo a tak zabraňujú nočnému poteniu. Účinne pôsobia, proti bolestiam hlavy, chrbta, ramien a zátylku, proti zablokovaniu krčnej chrbtice alebo migrénam a nespavosti. Tlmia chrápanie, ochorenia čelových dutín a pomáhajú zmierňovať astmatické záchvaty. Už žiadne ďalšie kŕče ani svalové napätia ktoré prispievajú k bolestiam hlavy a stresu.

 6. Ergobejot Orthopedic systém. Zbavme sa bolesti chrbtice, kĺbov a hlavy. ZDetail

  http://www.ergobejot.sk
  Ergobejot - Zbavme sa bolesti chrbtice, kĺbov a hlavy. Zdravé sedenie s ortopedickým VMS systémom, ktorý kopíruje pohyb ľudského tela do všetkých strán počas sedenia. Testovaný v Nemeckých ortopedických centrách.

 7. Biolampy - PožičovňaDetail

  http://www.biolampy-pozicovna.sk
  Biolampy - Požičovňa a Regeneračné centrum 3P. Biolampy Bioptron - aplikácia, prenájom, odpredaj, poradenstvo. Využite možnosť požičať si biolampu Bioptron s možnosťou vrátiť ju, alebo odkúpiť. Prečítajte si Zmluvné podmienky prenájmu a vyberte si z ponuky, ktorá vám najviac vyhovuje.

Predchádzajúce 1 , Nasledovné

odkazy 1 - 7 z 7