katalogfiriem.eu » Krása a zdravie » Ostatné

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. TAKEMORE | Tenisky na behanie s originálnym dizajnomDetail

  http://sk.takemore.net/
  V TAKEMORE nájdete krásne a kvalitné tenisky pre dámy, pánov aj deti. Ponúkame štýlové kúsky viac ako 40 svetových značiek v rôznych farebných prevedeniach. Tenisky sú ideálnym módnym kúskom, ktorý sa hodí nielen do šport ale aj do školy, či do práce.

 2. Ako odnaučiť dieťa od plienokDetail

  http://akonaucitdietananocnik.com
  Rady, tipy a triky, ako naučiť dieťa na nočník a ako ho konečne odnaučiť od plienok už za niekoľko krátkych dní nájdete na www.akonaucitdietananocnik.com, ako naučiť dieťa na nočník, kedy učiť dieťa na nočník, kedy začať učiť dieťa na nočník, učenie na nočník, kedy učiť na nočník, ako odnaučiť dieťa od plienok, odlúčenie od plienok, ako učiť dieťa na nočník, odlúčanie od plienok, kedy začať s nočníkom

 3. ProSenior shopDetail

  http://proseniorshop.sme.sk/
  Predaj pomôcok pre seniorov a ľudí so zdravotnými problémami. Ponúkame telefóny pre seniorov, pomôcky na zlepšenie mobility a doplnky do domácnosti. Internetový obchod a poradňa pre seniorov. Pomôžeme vám s výberom pomôcok, ktoré skvalitnia život seniorom. Darčeky pre rodičov a starých rodičov, ktoré po jednom použití neskončia v zásuvke.

 4. AnimalVet- všetko pre zvieratáDetail

  http://veterinarcadca.sk
  AnimalVet poskytuje veterinársku a poradenskú činnosť pre zvieratá a všetkých vašich domácich miláčikov. Na stránke nájdete adresu a kontaktné údaje našej veterinárnej ambulancie , kde vám radi pomôžeme.

 5. IMUNOGLUKAN, s.r.o.Detail

  http://www.imunoglukan.com/sk
  Biotechnologická spoločnosť, ktorá sa venuje vývoju, výrobe a predaju prírodných imunomodulačných produktov na báze beta-1,3-D-glukánu. Špecializuje sa na izoláciu prírodnej zložky Imunoglukan® (z Pleurotus ostreatus). Tento produkt slúži na podporu imunity.Biotechnologická spoločnosť, ktorá sa venuje vývoju, výrobe a predaju prírodných imunomodulačných produktov na báze beta-1,3-D-glukánu. Špecializuje sa na izoláciu prírodnej zložky Imunoglukan® (z Pleurotus ostreatus). Tento produkt slúži na podporu imunity.

 6. Portál a eshop zameraný na neinvazívnu liečbu neplodnosti a problémy s otehotnením.Detail

  http://www.otehotnenie.sk
  Portál Otehotnenie.sk je komplexný zdroj informácií, rád, tipov a produktov, ktoré Vám pomôžu na Vašej ceste za vytúženým dieťatkom. Stránka zameraná na neinvazívnu liečbu neplodnosti a problémy s otehotnením je najväčšia svojho druhu v Európe. Už od roku 2009 pomáhame párom v celej Európe pri problémoch s mužskou či ženskou neplodnosťou a pri problémoch s otehotnením. Naša stránka Vám pomôže zvýšiť šance na úspešné počatie. Nájdete u nás množstvo rád ako zvýšiť plodnosť, čomu sa vyvarovať, a na aké hlavné veci je potrebné zamerať svoje snaženie. Vysoké percento tých, ktorý podstúpia túto extra cestu k počatiu je úspešných. Spôsobov ako uspieť je veľa. Niektoré sú jednoduché, iné menej. Každý z nich Vás však prinesie bližšie k cieľu a pomôže Vám zvýšiť šance otehotnieť. Najdôležitejšie však je, aby ste túto cestu podstúpili spolu s Vašim partnerom. Keď narazíte na problém, mali by ste spolu nájť jeho riešenie. Pamätajte, že len vy určujete smer, ktorým sa vyberiete! V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať! ;-)

 7. ALTEVITA - life - health - beautyDetail

  http://www.altevita.sk
  ALTEVITA ZNAMENÁ ALTERNATÍVA, VITALITA A EVITA. Alternatíva vyjadruje možnosť rozhodnúť sa medzi viacerými riešeniami, keď je dôležité rozhodnúť sa pre jedno z nich. Vitalita – slovo, ktoré netreba predstavovať – život, životaschopnosť. Dajme si tieto dve slová dokopy. Toto predstavuje našu viziu – rozhodnime sa pre život, ktorý túžime žiť. A my sme si vybrali. Nájdete u nás výrobky zdravej výživy, výživové doplnky, ale aj dnes preferovanú prírodnú kozmetiku.

 8. Erektilná dysfunkciaDetail

  http://www.impotent.sk
  Internetový portál poskytujúci základné informácie o problematike ako je impotencia, slabá erekcia, sexuológia atď.Zároveň tu môžete nájsť recenzie na najznámejšie výživové doplnky na podporu erekcie.

 9. Eurochemia - Kvalitná nemecká chémia do domácnostiDetail

  http://www.eurochemia.sk
  Sme výhradný distribútor kvalitných nemeckých pracích práškov, kapulí do umývačiek, aviváží a ďalšej domácej chémie značky Waschkönig. Nemecká kvalita za príjemné ceny konečne aj na Slovensku.

 10. Vitalzone.sk - všetko o zdraví, športe a životnom štýleDetail

  http://www.vitalzone.sk
  Portál, ktorý vám ponúka prehľadné informácie a články ohľadne športu, diét a zdravého životného štýlu. Či rádi beháte, posilujete, cvičíte crossfit, alebo chcete len schudnút, táto stránka vám vtom pomôže....

odkazy 11 - 20 z 36