katalogfiriem.eu » Krása a zdravie » Ostatné

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. ProSenior shopDetail

  http://proseniorshop.sme.sk/
  Predaj pomôcok pre seniorov a ľudí so zdravotnými problémami. Ponúkame telefóny pre seniorov, pomôcky na zlepšenie mobility a doplnky do domácnosti. Internetový obchod a poradňa pre seniorov. Pomôžeme vám s výberom pomôcok, ktoré skvalitnia život seniorom. Darčeky pre rodičov a starých rodičov, ktoré po jednom použití neskončia v zásuvke.

 2. AnimalVet- všetko pre zvieratáDetail

  http://veterinarcadca.sk
  AnimalVet poskytuje veterinársku a poradenskú činnosť pre zvieratá a všetkých vašich domácich miláčikov. Na stránke nájdete adresu a kontaktné údaje našej veterinárnej ambulancie , kde vám radi pomôžeme.

 3. IMUNOGLUKAN, s.r.o.Detail

  http://www.imunoglukan.com/sk
  Biotechnologická spoločnosť, ktorá sa venuje vývoju, výrobe a predaju prírodných imunomodulačných produktov na báze beta-1,3-D-glukánu. Špecializuje sa na izoláciu prírodnej zložky Imunoglukan® (z Pleurotus ostreatus). Tento produkt slúži na podporu imunity.Biotechnologická spoločnosť, ktorá sa venuje vývoju, výrobe a predaju prírodných imunomodulačných produktov na báze beta-1,3-D-glukánu. Špecializuje sa na izoláciu prírodnej zložky Imunoglukan® (z Pleurotus ostreatus). Tento produkt slúži na podporu imunity.

 4. Portál a eshop zameraný na neinvazívnu liečbu neplodnosti a problémy s otehotnením.Detail

  http://www.otehotnenie.sk
  Portál Otehotnenie.sk je komplexný zdroj informácií, rád, tipov a produktov, ktoré Vám pomôžu na Vašej ceste za vytúženým dieťatkom. Stránka zameraná na neinvazívnu liečbu neplodnosti a problémy s otehotnením je najväčšia svojho druhu v Európe. Už od roku 2009 pomáhame párom v celej Európe pri problémoch s mužskou či ženskou neplodnosťou a pri problémoch s otehotnením. Naša stránka Vám pomôže zvýšiť šance na úspešné počatie. Nájdete u nás množstvo rád ako zvýšiť plodnosť, čomu sa vyvarovať, a na aké hlavné veci je potrebné zamerať svoje snaženie. Vysoké percento tých, ktorý podstúpia túto extra cestu k počatiu je úspešných. Spôsobov ako uspieť je veľa. Niektoré sú jednoduché, iné menej. Každý z nich Vás však prinesie bližšie k cieľu a pomôže Vám zvýšiť šance otehotnieť. Najdôležitejšie však je, aby ste túto cestu podstúpili spolu s Vašim partnerom. Keď narazíte na problém, mali by ste spolu nájť jeho riešenie. Pamätajte, že len vy určujete smer, ktorým sa vyberiete! V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať! ;-)

 5. ALTEVITA - life - health - beautyDetail

  http://www.altevita.sk
  ALTEVITA ZNAMENÁ ALTERNATÍVA, VITALITA A EVITA. Alternatíva vyjadruje možnosť rozhodnúť sa medzi viacerými riešeniami, keď je dôležité rozhodnúť sa pre jedno z nich. Vitalita – slovo, ktoré netreba predstavovať – život, životaschopnosť. Dajme si tieto dve slová dokopy. Toto predstavuje našu viziu – rozhodnime sa pre život, ktorý túžime žiť. A my sme si vybrali. Nájdete u nás výrobky zdravej výživy, výživové doplnky, ale aj dnes preferovanú prírodnú kozmetiku.

 6. Erektilná dysfunkciaDetail

  http://www.impotent.sk
  Internetový portál poskytujúci základné informácie o problematike ako je impotencia, slabá erekcia, sexuológia atď.Zároveň tu môžete nájsť recenzie na najznámejšie výživové doplnky na podporu erekcie.

 7. Eurochemia - Kvalitná nemecká chémia do domácnostiDetail

  http://www.eurochemia.sk
  Sme výhradný distribútor kvalitných nemeckých pracích práškov, kapulí do umývačiek, aviváží a ďalšej domácej chémie značky Waschkönig. Nemecká kvalita za príjemné ceny konečne aj na Slovensku.

 8. Vitalzone.sk - všetko o zdraví, športe a životnom štýleDetail

  http://www.vitalzone.sk
  Portál, ktorý vám ponúka prehľadné informácie a články ohľadne športu, diét a zdravého životného štýlu. Či rádi beháte, posilujete, cvičíte crossfit, alebo chcete len schudnút, táto stránka vám vtom pomôže....

 9. MULTIVITA.SKDetail

  http://www.multivita.sk
  Internetový predaj výživových doplnkov, vitamínových a minerálnych doplnkov a tabletiek z rastlinných výťažkov. V ponuke sú: vitamíny (vitamín C, vitamín E, beta karotén, kyselina listová), minerály (vápnik, horčík, zinok), prírodní výťažky (aloe vera, ženšen, rybý olej, guarana, ginkgo biloba, pupalka dvojročná, yucca leuzea).

 10. Naturprodukt, spol. s r.o.Detail

  http://www.horcik.sk
  Horčík, magnézium v produktoch od spoločnosti Zdrovit. Prezrite si našu ponuku výrobkov pre deti aj dospelých a spravte niečo pre svoje zdravie. Na našom webe sa dočítate aj o pozitívnych účinkoch horčíku.

odkazy 11 - 20 z 34