katalogfiriem.eu » Cestovanie a krajiny » Cestovanie - Ostatné

Pridať stránku / firmu

Cestovanie - Ostatné

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Geocaching LesapetadeDetail

  http://nf106.uniza.sk/~kkrnacova/index.html
  Táto stránka slúži len pre školské účely...... Geocaching Lesapetade je turistická, navigačná a čiastočne taktiež internetová hra na pomedzí športu a turistiky.

 2. Cestovateľský blog Here Is NikaDetail

  http://hereisnika.sk
  Slovenský blog o cestovaní doplnený o najosobnejšie zážitky, fotografie, videá a tipy z celého sveta. Tak sa inšpiruj ak chceš, čítaj blog a cestuj spolu so mnou!

 3. Dromedár.sk | Cestovateľský magazínDetail

  http://dromedar.zoznam.sk/
  Cestovateľský magazín plný exotiky a dobrodružstva. Zážitky a príbehy ľudí, ktorí okúsili svet na vlastnej koži, informácie o cudzích krajinách a kultúrach, rady pre cestovateľov.

 4. Pobyty so zľavou na Slovensku a v okolíDetail

  http://www.relaxero.sk/
  Kvalitná slovenská i zahraničná dovolenka so skvelými službami. To je ktorákoľvek ponuka spomezdi víkendových alebo wellness pobytov na relaxero.sk. Ušetrite na vašej dovolenke snov.

 5. VízaTravel.skDetail

  http://www.VizaTravel.sk
  VízaTravel.sk bude Vašim sprievodcom vo svete víz a konzulárnych predpisov. Rýchly • Spoľahlivý • Jednoduchý • Servis Ak potrebujete víza, ste tu správne. Nestrácajte čas hľadaním informácií a predpisov. Využite naše dlhoročné skúsenosti so zabezpečovaním víz a prenechajte povinnosti na nás. Zabezpečujeme víza na konzulátoch v Bratislave, vo Viedni, v Prahe a v Berlíne. Okrem víz Vám zabezpečíme tiež turistický voucher, pozývací business list, online víza, telex čísla. Radi si to prevezmeme na svoje plecia a vy sa môžte venovať Vašim povinnostiam a radostiam.

 6. Zľavy, wellness pobyty pre dvochDetail

  http://www.pobyt.sk
  Zľavy na wellness pobyty na víkend pre dvoch. Romantické pobyty aj pre seniorov. Na slovensku aj v zahraničí nájdete pobyt pre Vás. Silvestrovské, veľkonočné aj sezónne pobyty.

 7. Dovolenka na ostroveDetail

  http://www.ostrovy.sk
  Dovolenka na ostrovoch? Žiadny problém. Grécke ostrovy, hawaii, karibik. Havajské ostrovy, dovolenka na kapverdských ostrovoch. Ostrov pag, vir, hvar. Dovolenka na ostrove čaká na Vás..

 8. Lyzovat.sk | Portal pre vášnivých lyžiarovDetail

  http://www.lyzovat.sk
  Portál, ktorý Vám poskytne informácie o lyžiarskych strediskách, o možnosti lyžovať v zahraničí ale aj na Slovensku................................................

 9. Magazín Spoje.sk - dovedieme Vás priamou linkou na atraktívne miestaDetail

  http://www.spoje.sk
  Magazín Spoje.sk vás dovedie na atraktívne miesta sveta, ale aj Slovensku. Nájdete v ňom rady a tipy na priame spoje do svetových i slovenských destinácií......

 10. preprava osob Poprad 8+1 minubusDetail

  http://www.expres-transfer.eu/
  Poprad preprava osob, autodoprava Poprad. Ponúkame zmluvnu prepravu osob autom 8+1 / 6+1 / 4+1 kamkolvek v EU a po Slovensku. Transfery na letiska Krakov, Vieden, Bratislava, Košice a iné prepravu osôb Vašich hostí z hotela na výlety do Mesta Krakow, Wieliczka, Oswiecim polsko, Spišský Hrad, Tatralandia a podobne. Konferencie, Služobné cesty, Dovolenka. Prenajatie auta so šoferom auto 8+1 a 6+1 Firma s koncesiou Taxi, vodici s kartou vodica Taxi. osobna preprava Poprad

Predchádzajúce 1 ,2, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 18