katalogfiriem.eu » Auto-moto » Auto-moto - Ostatné

Pridať stránku / firmu

Auto-moto - Ostatné

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. CSM monitoring s.r.o.Detail

  http://monitoringvozidiel.sk
  Online satelitné monitorovanie osobných aj nákladných vozidiel, stavebnej mechanizácie a manipulačnej techniky. Sme popredným dodávateľom satelitných monitorovacích systémov. Disponujeme vlastným vývojárskym zázemím jak hardvéru tak softvéru.

 2. Autoplošina NitraDetail

  http://www.autoplosina-nitra.eu
  Prenájom autoplošiny s obsluhou pre výškové práce do výšky 22m. Bočný dosah ramena je 12m. Celková váha vozidla do 3,5t šírka 2,20m výška 3m dlžka 7,9m. Autoplošinu je možné používať vo voľnom priestore na výškové práce.

 3. Beauty Car DetailingDetail

  http://www.beauty-car.sk
  Beauty Car Detailing je detailingové štúdio zamerané na renováciu a starostlivosť o vozidlá. Pracujeme na veľmi vysokej úrovni s profesionálnym náradím a najkvalitnejšími prípravkami. Našou zásadou je spokojnosť zákazníka a 100% výsledok našich prác. Pracujeme vždy iba na jednom vozidle, aby sme dosiahli kvalitný výsledok. Naše výsledky sú o kvalite, nie o kvantite.

 4. Autoumyváreň River Park BratislavaDetail

  http://www.autoumyvaren-riverpark.sk
  Autoumyváreň v River Parku, Bratislava - profesionálne služby v oblasti ručného umývania a čistenia vozidiel a áut. Autoumyváreň v River Parku, Bratislava - profesionálne služby v oblasti ručného umývania a čistenia vozidiel a áut.

 5. Oprava automobilov po krupobití bez poškodenia lakuDetail

  http://epdr.sk
  Zaoberáme sa opravou automobilov po krupobití, preliačin po neopatrnom parkovaní a drobnom vandalizme metódou PDR ( Paintles Dent Repair ), oprava, preliačin, automobilov, metoda, krupobitie.

 6. Caravania s. r. o.Detail

  http://caravania.sk
  Predaj, prenájo a servis karavanov. Sme autorizovaný predajca obytných áut a karavanov na Slovensku pre značky Hymer, HymerCar, Eriba, Roller Team a Caravan International. Poskytujeme záručný servis pre tieto značky a pozáručný servis obytných automobilov a karavanov všetkých značiek.

 7. JM studio s.r.o.Detail

  http://www.jmstudio.sk
  multimedi

 8. Dovoz áut - vycestujte po vaše autoDetail

  http://www.auto-dovoz.sk
  Dovážame autá na kľúč, podľa priania zákazníka. Môžete s nami vycestovať po vaše auto. Dovážame autá na kľúč, podľa priania zákazníka. Môžete s nami vycestovať po vaše auto.

 9. www.nanoera.skDetail

  http://www.nanoera.sk
  Nanokozmetika na auta, tekuty stierac, neutralizator zapachu a mnoho dalsich produktov... Nanoprodukty od spoločnosti Nanoera prinášajú nový rozmer ochrany povrchov pre rôzne druhy materiálov a povrchov. Takto ošetrené povrchy získavajú unikátne hydrofóbne a olejofóbne vlastnosti so samočistiacimi účinkami, a to prostredníctvom vytvorenia lotosového efektu na povrchu.

 10. Likvidace autovraků celá ČRDetail

  http://www.likvidace-autovraku.com/
  Likvidace autovraků zdarma - odtah vždy zdarma - pro vaše auto si přijedeme kamkoliv po celé ČR a za kompletní autovrak vyplatíme až 15.000 Kč - výše odměny závisí na využitelnosti náhradních dílů z likvidovaného autovraku.Garance vystavení protokolu o provedené ekologické likvidaci autovraků zdarma

odkazy 11 - 20 z 62