katalogfiriem.eu » Výroba a priemysel » Ostatné

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. BRANOPAC CZ, AntalisDetail

  http://www.antalis-branopac.com
  BRANOPAC CZ zo skupiny Antalis je výrobca a dodávateľ priemyslového balenia na mieru. Prepravné ochranné obaly, antikorózne VCI vaky pre automotive, exportné balenia na prepravu investičných celkov. Komplexné obalové riešenia pre výrobcov, spracovateľov, e-commerciu.

 2. Primon - zdravotnícke odevyDetail

  http://www.primon.sk
  Slovenská krajčírska dielňa zaoberajúca sa šitím pracovných odevov. Predaj a zákazková výroba pracovného oblečenia. monterky, rondony, zdravotnícke bluzky, plášte, zástery, vyšitie loga, nohavice, bluzy, gastronomické oblečenie, zdravotnícke oblečenie, pracovné oblečenie, zákazkové šitie.

 3. Rotatechnology s.r.o. - Mechanické upchávky a tesneniaDetail

  http://www.rotatechnology.sk
  Rotatechnology s.r.o. je spoločnosť so zameraním na výrobu a predaj priemyselného tesnenia a tesnenia mechanických upchávok. V krátkom čase sme schopní vyrobiť mechanické upchávky na mieru.

 4. Výroba gastronomického zařízeníDetail

  http://www.nerezgastro.eu
  Naše společnost je předním výrobcem kompletního nerezového gastro vybavení z potravinářské oceli. Nabízíme veškerý nerezový nábytek, který nalezne uplatnění v restauracích, barech, školních kuchyních, cukrárnách. Zhotovujeme nerezové pracovní stoly, nerezové pracovní desky, nerezové mycí stoly, nerezové nástěnné police, nerezové digestoře, nerezové výdejní stoly, nerezové regály a další nerezové vybavení kuchyní.

 5. TEXICOP s.r.o.Detail

  www.texicop.sk
  Spoločnosť sa zaoberá veľkoobchodom a výrobou textilu. Ponúka široký výber teflonových polyesterových obrusov s protiškvrnovou úpravou, výrobu obrusov v akomkoľvek rozmere. Výroba patchworkov – ľanové panely sú tlačené digitálne v rôznych štýloch. Vhodné na výrobu vrecúšok, vankúšov, sedákov, podložiek a pod.

 6. VH TECHDetail

  http://www.vhtech.sk
  VH TECH, d. je slovenská dynamicky sa rozvíjajúca firma založená v roku 2002. Vďaka obchodnému zastúpeniu v Českej republike, Poľsku, Ukrajine, Slovinsku, Chorvátsku, Rumunsku, atď. nájdete naše výrobky (hlavne čističky odpadových vôd) v rôznych kútoch Eúropskej únie. Cielom našej firmy je ponúknuť európskemu zákazníkovi kvalitné, spoľahlivé a cenovo prístupné produkty, ktoré spĺňajú požiadavky legislatívy a ekologických štandardov. Našim nosným programom je výroba a realizácia objektov pre vodné hospodárstvo (prednostne odpadové). Široké spektrum dodávaných vodohospodárskych produktov má uplatnenie najmä v oblasti čistenia odpadových vôd z rodinných domov, obcí, miest, priemyselných a iných prevádzkok. Výrábame a predávame najmä čističky odpadových vôd, plastové nádrže, plastové žumpy, lapače tukov, odlučovače ropných látok, ale aj plastové vodomerné šachty a plastové atypy. Na základe vlastného vývoja, výroby ako aj sledovania najnovších trendov poskytujeme zákazníkom a zmluvným partnerom najvhodnejšie technické a ekonomické riešenia. Tieto skutočnosti využívame nielen pri návrhu našich zariadení, ale aj pri rekonštrukciách starších typov produktov. Naše výrobky prešli dlhodobými skúškami v rôznych akreditovaných laboratóriách (TAZUS Praha, TSU Piešťany, TSU Žilina, VÚVH Praha, TUV) a niekoľkonásobne boli označené značkou CE.

 7. Prenajímanie kancelárií, skladov a hangárovDetail

  http://www.btscargo.sk/sk/
  Potrebujete skladové priestory? Ponúkame malé i veľké sklady v logistickom zázemí pri bratislavskom letisku. BTS Cargo vám zabezpečí aj kancelárie alebo hangáre.

 8. UKOVMI s.r.o.Detail

  http://www.kovacstvo.sk
  Výroba a predaj kovaných brán, kovaných plotov, kovaných zábradlí, mreží, svietnikov, kovaného nábytku a bytových doplnkov, kované brány, kovaná brána, kované ploty, kovaný plot, kované polotovary, kovaný nábytok, kovaný stôl, kované doplnky, mreže, kované zábradlie.

 9. AIR LIQUIDE SLOVAKIA, s.r.o.Detail

  http://www.airliquide.sk
  Líder v predaji technických a špeciálnych plynov pre priemysel. Ponúkame kyslík, dusík, argón, CO2, hélium a ich zmesi, vo fľašiach, zväzkoch a zásobníkoch, v plynnej aj kvapalnej forme.

 10. Ochranné pracovné pomôcky ADETDetail

  http://www.adet.sk/
  Ponuka kompletného sortimentu osobných ochranných pracovných pomôcok ako sú: pracovné odevy, pracovná obuv, pracovné rukavice, ochrana hlavy, ochrana zraku, ochrana sluchu, ochrana dýchacích ciest, špeciálna ochrana, ochrana a zabezpečenie pri prácach vo výškach, prostriedky pracovnej hygieny, čistiace prostriedky a iný doplnkový sortiment.

Predchádzajúce 1 ,2, 3, 4, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 35