katalogfiriem.eu » Výroba a priemysel » Ostatné

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Martin Škorčák - MatesDetail

  http://www.kuchynskezastere.sk
  Slovenská výroba kuchynských záster a kuchynského textilu . Vyrábame tradičné folklórne zástere , sexi strihy pre dámy a pekné detské vzory pre detičky do škôlky

 2. Luxusne oblekyDetail

  http://luxusne-obleky.sk
  Pre milovníkov pánskej elegancie sú tu obleky šité na mieru. Či už to bude casual, svadobný či biznis oblek na mieru, tak jeho majiteľ sa v ňom bude cítiť pohodlne a sebavedomo na každej udalosti.

 3. FORMED SK, s. r. o.Detail

  http://formedsk.sk
  FORMED SK, s. r. o. sa zaoberá výrobou nemocničných lôžok, nočných stolík, vyšetrovacích stolov, transportných vozíkov, nábytku z nerezu, systému panelov na operačné sály.

 4. BRANOPAC CZ, AntalisDetail

  http://www.antalis-branopac.com
  BRANOPAC CZ zo skupiny Antalis je výrobca a dodávateľ priemyslového balenia na mieru. Prepravné ochranné obaly, antikorózne VCI vaky pre automotive, exportné balenia na prepravu investičných celkov. Komplexné obalové riešenia pre výrobcov, spracovateľov, e-commerciu.

 5. Primon - zdravotnícke odevyDetail

  http://www.primon.sk
  Slovenská krajčírska dielňa zaoberajúca sa šitím pracovných odevov. Predaj a zákazková výroba pracovného oblečenia. monterky, rondony, zdravotnícke bluzky, plášte, zástery, vyšitie loga, nohavice, bluzy, gastronomické oblečenie, zdravotnícke oblečenie, pracovné oblečenie, zákazkové šitie.

 6. Rotatechnology s.r.o. - Mechanické upchávky a tesneniaDetail

  http://www.rotatechnology.sk
  Rotatechnology s.r.o. je spoločnosť so zameraním na výrobu a predaj priemyselného tesnenia a tesnenia mechanických upchávok. V krátkom čase sme schopní vyrobiť mechanické upchávky na mieru.

 7. Výroba gastronomického zařízeníDetail

  http://www.nerezgastro.eu
  Naše společnost je předním výrobcem kompletního nerezového gastro vybavení z potravinářské oceli. Nabízíme veškerý nerezový nábytek, který nalezne uplatnění v restauracích, barech, školních kuchyních, cukrárnách. Zhotovujeme nerezové pracovní stoly, nerezové pracovní desky, nerezové mycí stoly, nerezové nástěnné police, nerezové digestoře, nerezové výdejní stoly, nerezové regály a další nerezové vybavení kuchyní.

 8. TEXICOP s.r.o.Detail

  www.texicop.sk
  Spoločnosť sa zaoberá veľkoobchodom a výrobou textilu. Ponúka široký výber teflonových polyesterových obrusov s protiškvrnovou úpravou, výrobu obrusov v akomkoľvek rozmere. Výroba patchworkov – ľanové panely sú tlačené digitálne v rôznych štýloch. Vhodné na výrobu vrecúšok, vankúšov, sedákov, podložiek a pod.

 9. VH TECHDetail

  http://www.vhtech.sk
  VH TECH, d. je slovenská dynamicky sa rozvíjajúca firma založená v roku 2002. Vďaka obchodnému zastúpeniu v Českej republike, Poľsku, Ukrajine, Slovinsku, Chorvátsku, Rumunsku, atď. nájdete naše výrobky (hlavne čističky odpadových vôd) v rôznych kútoch Eúropskej únie. Cielom našej firmy je ponúknuť európskemu zákazníkovi kvalitné, spoľahlivé a cenovo prístupné produkty, ktoré spĺňajú požiadavky legislatívy a ekologických štandardov. Našim nosným programom je výroba a realizácia objektov pre vodné hospodárstvo (prednostne odpadové). Široké spektrum dodávaných vodohospodárskych produktov má uplatnenie najmä v oblasti čistenia odpadových vôd z rodinných domov, obcí, miest, priemyselných a iných prevádzkok. Výrábame a predávame najmä čističky odpadových vôd, plastové nádrže, plastové žumpy, lapače tukov, odlučovače ropných látok, ale aj plastové vodomerné šachty a plastové atypy. Na základe vlastného vývoja, výroby ako aj sledovania najnovších trendov poskytujeme zákazníkom a zmluvným partnerom najvhodnejšie technické a ekonomické riešenia. Tieto skutočnosti využívame nielen pri návrhu našich zariadení, ale aj pri rekonštrukciách starších typov produktov. Naše výrobky prešli dlhodobými skúškami v rôznych akreditovaných laboratóriách (TAZUS Praha, TSU Piešťany, TSU Žilina, VÚVH Praha, TUV) a niekoľkonásobne boli označené značkou CE.

 10. Prenajímanie kancelárií, skladov a hangárovDetail

  http://www.btscargo.sk/sk/
  Potrebujete skladové priestory? Ponúkame malé i veľké sklady v logistickom zázemí pri bratislavskom letisku. BTS Cargo vám zabezpečí aj kancelárie alebo hangáre.

Predchádzajúce 1 ,2, 3, 4, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 38