katalogfiriem.eu » Šport » Šport - Ostatné

Pridať stránku / firmu

Šport - Ostatné

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Tenis trenerDetail

  http://tenis-trener.sk
  Stránka je určená pre tých, ktorý sa chcú naučiť základy tenisových úderov a pravidlá hry. Tenisový tréner je určený pre deti, mládež ale aj dospelých. S tenisovým trénerom pôjdu začiatky ľahšie každému.

 2. Slovak ParaglidingDetail

  https://www.slovakparagliding.sk/
  Paraglidingu sa venujeme už viac ako 20 rokov. Ponúkame profesionálne služby paraglidingu ako paragliding kurz, paragliding obchod, paragliding servis, paragliding bazar a mnoho iných. Naši inštruktory patria medzi top 30 pilotov na svete a radi Vám predajú svoje cenné skúsenosti.

 3. AdamSport - Výstroj pre vaše outdoor zážitky.Detail

  https://www.adamsport.eu/
  Celá SR. Outdoor eshop - Výstroj pre tvoje outdoor zážitky. Tak neváhaj azískaj výhody v AdamSport-e. Adamsport je záruka kvality vo svete outdooru . Našim zákazníkom poskytujeme kvalitu. V našej ponuke nájdete napríklad turistickú obuv značiek ako Alpina, detské turistické nosiče značiek Osprey, rôzne typi stanov Husky, rôzne značky horolezeckých mačiek, široký výber pánskych outdoorových nohavíc a mnoho iného. Využite našu ponuku pre nákup kvalitného outdoorového vybavenia.

 4. ing.Gregorová Kristína-EliteanglersDetail

  http://www.eliteanglers.sk
  Značka Eliteanglers je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca firma, ktorá vznikla za účelom priniesť na trh s voľnočasovým rybárskym oblečením nové štýlovejšie oblečenie. Naša činnosť začína návrhom dizajnu, potlačou textilu až distribúciou nášho štýlového oblečenia ku vám domov. Našim cieľom je poskytnúť zákazníkovi moderný dizajn rybárskeho oblečenia, s ktorým vyniknete pri vode na rybách, ako aj pri iných aktivitách. Snažíme sa vyhovieť vašim požiadavkám a vytvoriť pre vás oblečenie, v ktorom sa budete cítiť komfortne a sebaisto.

 5. Kone pre detiDetail

  http://www.konepredeti.sk/
  Pre Vaše deti organizujeme denné letné tábory v Bratislave a okolí. Tábory sú zamerané na kontakt detí so zvieratkami. V našej ponuke nájdete jazdecký tábor Na kone a pre menšie deti je tu tábor Detská Farma.

 6. Ako mať tehličky na bruchu?Detail

  http://tehlickynabruchu.sk
  Spoznajte diéty a cviky na brucho, s pomocou ktorých môžete nadobudnúť sixpack a kocky na bruchu natrvalo, tehlickynabruchu.sk, www.tehlickynabruchu.sk, cviky na brucho, tehlicky na bruchu, kocky na bruchu, cvicenie na brucho, chudnutie brucha, ako schudnut z brucha, ako mat tehlicky, sixpack

 7. www.skatecycle.skDetail

  http://www.skatecycle.sk
  výhradný dovozca SKATECYCLE pre SlovenskoPo desiatich rokoch vývoja je Freerider Skatecycle konečne pripravený. Americká spoločnosť Brooklyn Workshop prichádza zo starostlivo spracovaným designom a vysoko kvalitnými kolesami zo špeciálnej polyuretánovej zmesi, ktorá zaisťuje rýchlosť a priľnavosť k zemi. Rám Freerideru je vyrobený z odolného kompozitu navrhnutého tak, aby ho jeho vlastník mohol nosiť cez rameno.Po desiatich rokoch vývoja je Freerider Skatecycle konečne pripravený. Americká spoločnosť Brooklyn Workshop prichádza zo starostlivo spracovaným designom a vysoko kvalitnými kolesami zo špeciálnej polyuretánovej zmesi, ktorá zaisťuje rýchlosť a priľnavosť k zemi. Rám Freerideru je vyrobený z odolného kompozitu navrhnutého tak, aby ho jeho vlastník mohol nosiť cez rameno.

 8. Baby club ŽabkaDetail

  http://www.babyclubzabka.sk
  Kurz plávania pre deti od 42€/mesiac. Plávanie pre bábätká v Banskej Bystrici. Plavecké kurzy sa realizujú v bazéne určenom iba na inštruktážne plávanie pre bábätká a tiež pre plávanie predškolákov. súkromný bazén so slanou morskou vodou, ktorej koncentrácia je podobná ako slza v oku. Plavecké jasličky vykonávajú plávanie pre bábätká formou vzedlávacích kurzov,individuálnych alebo súkromných lekcií. Poskytujeme aj služby ako rodinné plávanie pre bábätká a ich rodičov a tiež služby baby baru a profi fotenie detí pod vodou…

 9. AEROTANDEM s.r.o.Detail

  http://www.tandemy.sk
  Tandemový zoskok padákom s elitou medzi profesionálnymi tandem pilotmi z výšky 4000 m. Bezpečný adrenalínový darček na výborne vybavenom letisku, tandemovy zoskok, tandemový zoskok, zoskok, tandemový zoskok padákom.

 10. Najpokrokovejšie Lyže na trhuDetail

  http://www.skiba.sk
  Distribúcia najpokrokovejších karbónových a hybridných lyží značky DPS Skis pre Slovensko a Českú republiku. Špičkové technológie a široké portfólio od zjazdových lyží po freeride , skialp a allmountain lyže.

Predchádzajúce 1 ,2, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 19