katalogfiriem.eu » Bývanie a záhrada » Z??hrada

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. STOLINEXDetail

  http://altanky-pergoly.sk/
  Sme popredný slovenský výrobca altánkov vyššej kvality. Našim prvoradým cieľom je výroba kvalitných a estetických altánkov. U nás si môže každý zákazník navrhnúť vlastný altánok, pergolu, prístrešok na auto, záhradný domček, alebo rôzne drevostavby podľa vlastnej predstavy. Širokú možnosť výroby na mieru dopĺňame aj ponukou typizovaných altánkov a pergol.

 2. BONSAI ART - Leo BenedikovičDetail

  http://www.bonsaiart.sk/
  Bonsai art - zásielkový obchod. Kvalitné bonsaje, bonsajové náradie, bonsai misky, tvarovacie drôty, podstavce, figúrky, dekorácie a iné. Všetok tovar skladom, odoslanie bez zdržania.

 3. Vizualizácie záhradDetail

  http://www.vizualizacie-zahrad.sk
  Vizualizácie okrasných záhrad. Jednotka v 3D vizualizáciách záhrad na slovenskom trhu. Presvedčte sa sami, vizualizácie záhrad, vizualizácia záhrady, záhradná vizualizácia.

 4. Návrhy záhradDetail

  http://www.navrhy-zahrad.sk
  Návrhy okrasných záhrad. Jednotka v navrhovaní záhrad na slovenskom trhu. Presvedčte sa sami, návrhy záhrad, navrhovanie záhrad, návrh záhrady, návrhy záhrad, navrhovanie záhrad, návrh záhrady

 5. KOICentrumDetail

  http://www.koikapor.sk
  KOIcentrum zahradne jazierka a okrasne ryby ako koi kapre a jeseter... Profesionalne vybudovanie zahradneho jazierka s minimálnymi nákladmi. Od dodávky folie po zhotovenie kompletnej filtracie na mieru

 6. Záhrady DAMADetail

  http://zahradydama.sk
  Celoročná a individuálna odborná starostlivosť o vašu záhradu Realizácia a údržba záhrady Pokládka rolovaných trávnikov Výsev trávnikov Inštalácia závlahy..

 7. Domáce a záhradné potrebyDetail

  http://najpotreby.sk
  Domáce potreby do kuchyne, kúpeľne, dielne a garáže za rozumnú cenu. Všetko pre vašu domácnosť. Internetový predaj domácich a záhradkárskych potrieb rôznych druhov. Široká ponuka domácich potrieb na varenie, pečenie, stolovanie, ale aj upratovanie.

 8. M&P&G Steel – Gábor MaruščákDetail

  http://mpg-steel.sk/
  Plechy,Kotle,Pletivá,Ploty,Sporáky,Krbové kachle,Pece,Teniace siete,Radiátory,Okná,Dvere,Strešné krytiny,Drôty,Polykarbonát,Montáž,Brikety,Vlnitý plech,Trapézový plech,Tabuľový plech

 9. BOMSTAL SlovakiaDetail

  http://www.drevene-ploty.sk
  Ponúkame drevené panelové dielce, drevené ploty, záhradné ploty. Jednoduchá montáž. Hĺbkovo impregnované. Dekoračné plotové dielce do záhrady pre popínavé rastiny.

 10. Macreal spol.s.r.o.Detail

  http://pokosit.sk
  Vykonávame kosenie malých i veľkých trávnatých plôch prostredníctvom širokého strojového vybavenia. Menšie plochy kosíme pomocou motorových kosačiek a okraje pozemku pomocou strunových kosačiek. Na rozsiahle trávnaté plochy používame radu traktorov v závislosti na rozsahu a teréne s možnosťou mulčovania alebo zbere pokosenej trávy. Zaistíme aj odvoz pokosenej trávy alebo rastlinných zbytkov.

Predchádzajúce 1 ,2, 3, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 21