katalogfiriem.eu » Bývanie a záhrada » Stavební­ctvo a rekonštrukcia

Pridať stránku / firmu

Stavební­ctvo a rekonštrukcia

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. KrytinaDetail

  http://krytina.sk
  Stránka je zameraná na kvalitné strechy a strešné krytiny. Strešné krytiny tejto firmy sú vyrobené z viacerých druhov materiálu a svojmu majiteľovi poskytujú dlhoročnú záruku.

 2. StafabDetail

  https://www.stafab.sk
  Nízkoenergetické murované domy na kľúč. Rekonštrukcie a stavebné práce všetkého druhu. Najnovšie technológie, vysoká odbornosť, kvalita a spoľahlivosť. To je Stafab

 3. Leveling system LevelloDetail

  http://levello.sk
  Leveling system Levello je revolučný systém, ktorý sa používa na presné kladenie dlažby a obkladov, zabezpečuje ich dokonalé vyrovnanie a skracuje čas pokládky.

 4. Spoločnosť Kováč s.r.o.Detail

  https://spolkovac.sk/
  Spoločnosť kováč má 45 ročné skúsenosti v oblasti spracovania skla a výroby izolačného skla. Spoločnosť ponúka produkty z obslati interiérového a exteriérového skla, izolačného skla a taktiež digitálnu potlač skla.

 5. B2H - dokoný domov, nizkoenergetické domyDetail

  http://www.dokonalydomov.sk
  Realizácia moderných, nízkoenergetických a murovaných domov v rôznych etapách vyhotovenia: hrubá stavba, holodom, dom na kľúč. Realizácia a rekonštrucia domov, bytov a všetkých druhov stavebných prác na mieru zákazníka.

 6. Drevostavby na kľúčDetail

  http://www.avanta.cz
  Drevostavby na kľúč sú veľmi šikovným riešením pre každého, kto hľadá kvalitu za rozumnú cenu. Naša spoločnosť stavia moderné montované rodinné domy zo sendvičovitého muriva, ktoré vďaka vysokej tepelnej izolácii disponujú nízkymi nákladmi na vykurovanie. Inšpirujte sa typizovanými montovanými domami z nášho katalógu a bývajte rýchlo, šetrne a lacno.

 7. Farlesk.sk | Predajca farieb a lakov v BratislaveDetail

  http://farlesk.sk
  Veľký výber farieb, lakov, sprejov a mnohých ďalších maliarských potrieb nájdete u nás v eshope alebo v našej predajni v Bratislave, ktorá je jedna z najväčších na Slovensku. Príďte sa poradiť s našimi odborníkmi alebo kliknite na náš web!

 8. ECO-DOMOV Výstavba rodinných domov s. r. o.Detail

  http://www.domytomasov.sk
  Ponúkame na predaj krásne rodinné domy v tesnej blízkosti Bratislavy - Malý Tomášov. Výborná dostupnosť, občianska vybavenosť, škola, škôlka, obchody, reštaurácie, šport aj príroda. Bývajte v krásnom rezidenčnom parku Malý Tomášov.

 9. Tatransky profilDetail

  http://http://tatransky-profil.eu/
  Naša firma sa už od roku 1998 zaoberá najmä výrobou a predajom dreveného obkladu, resp. perodrážky, ktorá je vhodná na interiérové ako aj exteriérové obklady, a dlážkovicou, resp. palubovkou na spôsob perodrážky vhodnú pri pokladaní interiérových podláh, takzvaným palubovým spôsobom. Tieto naše obkladové suroviny sú známe pod názvami: Tatranský profil, drevený obklad, tatranský obklad, dlážkovica palubovka či palbubky. Surovinou na výrobu frézovaných profilov je spravidla stredové rezivo. Drevený obklad a dlážkovica sú vyrábané z kvalitného brúseného a sušeného smrekového dreva. Sortiment ponúkame v rôznych rozmeroch a triedach kvality.

 10. Pozemky a zruby pri Liptovskej MareDetail

  http://www.mararesort.sk
  Predaj pozemkov Liptovská Mara. Luxusné pozemky a zruby pri Liptovskej Mare. Rekreačné pozemky v krásnom prostredí na Liptove. Dokonalý oddych v zrubovej chate postavenej na mieru. Dlhoročné skúsenosti.

Predchádzajúce 1 ,2, 3, 4, 5, .. 7, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 61