katalogfiriem.eu » Bývanie a záhrada » Nábytok a doplnky

Pridať stránku / firmu

Nábytok a doplnky

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. TP studio – vstavaná skrine na mieru a šatníkyDetail

  http://www.vstavane-skrine-bratislava.sk
  Pojazdné štúdio v Bratislave na vstavané skrine a šatníky na mieru. Viac ako 12-ročné skúsenosti s montážou vstavaných skríň a šatníkov na mieru. Ponúkneme Vám vstavané skrine a šatníky s posuvnými dverami za najvýhodnejšie ceny a v najvyššej kvalite.

 2. Matrace RELAXPUR®Detail

  http://www.matrace-matrac.sk
  Matrace, paplóny a vankúše RELAXPUR® slovenskej výroby. Predaj ortopedických matracov rôznych typov a všetkých rozmerov, antialergické paplóny a anatomické vankúše z pamäťovej peny. Matrace na mieru. Akcie na matrace 1+1ks a doprava zdarma. Široký výber matracov. Matrace 70x200, matrace 80x195, matrace 80x200, matrace 85x195, matrace 85x200, matrace 90x195, matrace 90x200, matrace 100x200 skladom.

 3. Lacné plastové oknáDetail

  http://plastove-okna-akcia.sk
  Plastové okná firmy INTER-OKNO s.r.o. sú s vynikajúcimi tepelnoizolačnými vlastnosťami pre pasívne a nízkoenergetické domy a rodinné domy. Potrebujete nové okná pre rodinný dom, byt, nízkoenergetickú alebo pasívnu stavbu? Najlepšou voľbou sú plastové okná našej firmy INTER-OKNO s.r.o. s vynikajúcimi tepelno-izolačnými vlastnosťami. Pri ich výrobe kladieme dôraz na kvalitu materiálov aj pracovných postupov, takže finálny výrobok – vaše nové okno – vám pomôže ušetriť vykurovacie náklady a poskytne nadštandardnú bezpečnosť.

 4. Internetový obchod s regálmi do domácnostíDetail

  http://www.policeregaly.sk
  Internetový obchod ponúkajúci kovové, plastové a drevené skladovacie policové regály, stojany na víno, botníky a police za vynikajúce ceny a rýchlym dodaním priamo k vám.

 5. Vstavané skrine-ONLINE návrharDetail

  http://www.vstavane-skrine.com/vstavane-skrine/
  Vstavané skrine je návrhár s možnosťou okamžitého nákupu skrine s posuvnými dverami.Tisíce možných kombinácií posuvných dverí,rámov,skiel,zrkadiel a vnútorných riešení vstavaných skríň.

 6. Sladký DomovDetail

  http://www.sladky-domov.sk
  Obchod a e-shop s bytovými doplnkami vidieckého štýlu, prírodnou kozmetikou, bytových vôni, keramikou a mnohým ďalším. Náš kamenný obchod sa nachádza v ZOC MAX v Poprade

 7. DekorDetail

  http://www.dekoracie-doplnky.sk/
  Pon

 8. PreSpanok.Sk - Kompletná ponuka produktov pre Váš zdravý spánok.Detail

  http://www.prespanok.sk
  PreSpanok.Sk - Kompletná ponuka produktov pre Váš zdravý spánok. Či už zháňate matrace, podušky, rošty, lôžkoviny alebo postele, máme pre Vás všetko za výborné ceny, na jednom mieste a z pohodlia Vašeho domova. Ponúkame výhradne výrobky spĺňajúce náročné kritériá čo sa týka kvality a prevedenia. Náš eshop ponúka celú radu výhode ktoré inde nenájdete.

 9. Vstavané skrine-nákupný systémDetail

  http://www.vstavane-skrine.com
  Vstavané skrine je nákupný systém spol DOORNET s.r.o zameraný na vstavané skrine na mieru s posuvnými dverami.Tento unikatný software bol vytvorený našou spoločnosťou na platforme populárneho a najpoužívanejšieho,voľnedostupného kresliaceho programu DRAWNET. Náš nákupný systém je jedinečný v tom,že umožňuje zákazníkom manažovať cenu vstavanej skrine od prvej po poslednú poličku,zásuvku,vešiakovú tyč.Vkladaním jednotlivých elementov (nie celých sekcií,ako je tomu u konkurenčných návrhárov) do návrhu vstavanej skrine,si môžete odsledovať praktický každé euro v cene vašej vstavanej skrine.Keďže ide o nákupný systém a nie predbežný návrhár,je cena vstavanej skrine konečná a vy si ju môžete ihneď po vytvorení zakúpiť.Po odoslaní objednávky vás bude kontaktovať náš techník,ktorý potvrdí jej závaznosť a dohodne s vami termín zamerania vstavanej skrine.

 10. AA-nabytok.sk - predaj nábyktu cez internetDetail

  http://www.aa-nabytok.sk
  Predaj nábytku cez internet z nášho internetového obchodu s nábytkom. Široká ponuka nábytku uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov, ktorí hľadajú kvalitný nábytok. Naša široká ponuka nábytku zahŕňa sedacie súpravy, pohovky, obývacie steny, skrine, manželské postele, váľandy, sektorový a kancelársky nábytok. Nábytok doručujeme vlastnou dopravou po celom Slovensku. V ponuke nájdete nábytok od nemeckých, českých a slovenských výrobcov.

odkazy 31 - 40 z 76