katalogfiriem.eu » Bývanie a záhrada » Osvetlenie a svietidlá

Pridať stránku / firmu

Osvetlenie a svietidlá

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Marek Jarkovský, DrevotokDetail

  http://www.drevotok.sk
  Výroba sústružených výrobkov z dreva, kde prezentujeme kompletný sortiment našich produktov, ktoré sú, drevené svietidlá, dekoratívne stolové lampy, misky, svietniky, podstavce alebo stojany pod kvety, stolové a nástenné hodiny, dózy, stojany na perá, ktoré slúžia k skrášleniu Vášho domova v štýle prírody. Všetka výroba je vykonávaná ručným sústružením dreva.

 2. LUCE.skDetail

  http://www.luce.sk
  V našom e-shope ponúkame svietidlá pre domácnosti ale aj technické osvetlenie priestorov, budov i záhrad. Navštívte naše stránky a vyberte si zo širokej ponuky.

 3. LUXSTARSDetail

  http://www.luxstars.sk
  Firma LUXSTARS, s.r.o. je jedným z lídrov na trhu s Vianočným osvetlením. V našej ponuke nájdete len profesionálne Vianočné osvetlenie, nové technológie a trendové produkty. V ponuke máme obľúbené svetelné reťaze, často používané LED cencúle, LED závesy a svetelné hadice. Ďalej v našej ponuke nájdete LED hadice, Snowfall, 3D Dekorácie, Stĺpové motívy a mnoho proesionálneho príslušenstva.

 4. BRUNO FACTORY s.r.o.Detail

  http://www.lustro.sk
  Lustro.sk - internetový obchod s interiérovými svietidlami. Široká ponuka tradičných, moderných a luxusných svietidiel. Nástenné, závesné, stropné a stojacie svietidlá.

 5. zarucene.skDetail

  http://zarucene.sk
  www.zarucene.sk je internetový obchod ( eshop ) ktorý sa venuje predaju osvetlenia, či už na klasické svietenie, alebo na rôzne párty, večierky, oslavy. Eshop zarucene ponúka aj doplnky na bicykel, alektrobicykel, voltmetre do áut a iné

 6. ELEKTRA - Adrián MartušDetail

  http://www.elektrasvietidla.sk/
  Maloobchodná predajňa kde si zákazník môže vybrať zo širokého sortimentu interiérových ako aj exteriérových svietidiel rôzneho typu, sv. zdrojov, žiaroviek, úsporných žiariviek, a v poslednej dobe hlavne NAJ-úspornejších LED-diódových žiaroviek a elektroinštalačného materiálu.

 7. Svietidlá ŽIŽA búdkyDetail

  http://www.svietidlozizabudka.sk
  Svietidlo ŽIŽA búdka, ručne vyrobené nástenné svietidlo pre malých a veľkých. Hravý dizajn svietidla je navrhnutý tak, aby priniesol radosť a dostatok svetla do každej izby.

 8. LEDelektro.sk - Úsporné, Moderné LED OSVETLENIEDetail

  http://www.ledelektro.sk/
  LEDelektro.sk je internetový obchod zameraný na predaj LED osvetlenia a jeho príslušenstva. Špecializujeme sa na predaj úsporných LED pásikov ktoré ponukajú široké spektrum využitia, nízku spotrebu a niekoľkonásobne vyššiu životnosť oproti klasickému osvetleniu. Ponuku obsahuje taktiež LED príslušenstvo ako sú led adaptéry, ovládače, lišty, spojky a konektory.

 9. LIDES - Svetlo v dizajneDetail

  http://www.lides.sk
  Sme firma, ktorá sa zaoberá zákazkovou a sériovou výrobou luxusných svietidiel. Jedná sa predovšetkým o svietidlá z ručne fúkaného skla v kombinácii s vysoko leštenou nerezovou oceľou. Všetky naše výrobky sú v modernom dizajnovom prevedení, pričom kladieme dôraz na kvalitu a detailné prepracovanie. Všetky svietidlá sú vyrobené na báze LED-iek. V ponuke máme rôzne druhy interiérových svietidiel a lustrov, záhradné svietidlá, sety na tvorbu hviezdneho neba buď na báze optických vlákien alebo na báze krištáľov, kde sú použité krištáli SWAROVSKI. Spolupracujeme s rôznymi dizajnérmi a architektmi s možnosťou vytvorenia vlastného návrhu osvetlenia. Zaoberáme sa maloobchodným aj veľkoobchodným predajom.

 10. Miroslav KovDetail

  http://www.ekonakup.sk
  Zaoberáme sa predajom elektroinštalačného materiálu, náhradných dielov na spotrebiče a inštalačného materiálu na plyn, kúrenia a vodoinštalácie. Tovar nakupujeme priamo od výrobcov aby sme Vám ho vedeli ponúknuť za najlepšiu možnú cenu na trhu. Dlhodobé skúsenosti v oblasti maloobchodu a veľkoobchodu nás uprednostňujú ponúknuť Vám sortiment ktorý je najviac žiadaný.

Predchádzajúce 1 ,2, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 18