katalogfiriem.eu » Bývanie a záhrada » Osvetlenie a svietidlá

Pridať stránku / firmu

Osvetlenie a svietidlá

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. LIVOLO s.r.o.Detail

  https://www.livolo.sk
  Exkluzívne dotykové ovládanie osvetlenia LIVOLO je určené pre novostavby, ako aj rekonštrukcie bez nutnosti zásahov do pôvodnej kabeláže. Dotykové vypínače LIVOLO je možné použiť všade tam, kde by ste za normálnych okolností použili klasický mechanický vypínač, ale zároveň požadujete vyšší komfort ovládania a moderné elektronicky ovládané osvetlenie.

 2. Marek Jarkovský, DrevotokDetail

  http://www.drevotok.sk
  Výroba sústružených výrobkov z dreva, kde prezentujeme kompletný sortiment našich produktov, ktoré sú, drevené svietidlá, dekoratívne stolové lampy, misky, svietniky, podstavce alebo stojany pod kvety, stolové a nástenné hodiny, dózy, stojany na perá, ktoré slúžia k skrášleniu Vášho domova v štýle prírody. Všetka výroba je vykonávaná ručným sústružením dreva.

 3. LUCE.skDetail

  http://www.luce.sk
  V našom e-shope ponúkame svietidlá pre domácnosti ale aj technické osvetlenie priestorov, budov i záhrad. Navštívte naše stránky a vyberte si zo širokej ponuky.

 4. LUXSTARSDetail

  http://www.luxstars.sk
  Firma LUXSTARS, s.r.o. je jedným z lídrov na trhu s Vianočným osvetlením. V našej ponuke nájdete len profesionálne Vianočné osvetlenie, nové technológie a trendové produkty. V ponuke máme obľúbené svetelné reťaze, často používané LED cencúle, LED závesy a svetelné hadice. Ďalej v našej ponuke nájdete LED hadice, Snowfall, 3D Dekorácie, Stĺpové motívy a mnoho proesionálneho príslušenstva.

 5. BRUNO FACTORY s.r.o.Detail

  http://www.lustro.sk
  Lustro.sk - internetový obchod s interiérovými svietidlami. Široká ponuka tradičných, moderných a luxusných svietidiel. Nástenné, závesné, stropné a stojacie svietidlá.

 6. zarucene.skDetail

  http://zarucene.sk
  www.zarucene.sk je internetový obchod ( eshop ) ktorý sa venuje predaju osvetlenia, či už na klasické svietenie, alebo na rôzne párty, večierky, oslavy. Eshop zarucene ponúka aj doplnky na bicykel, alektrobicykel, voltmetre do áut a iné

 7. ELEKTRA - Adrián MartušDetail

  http://www.elektrasvietidla.sk/
  Maloobchodná predajňa kde si zákazník môže vybrať zo širokého sortimentu interiérových ako aj exteriérových svietidiel rôzneho typu, sv. zdrojov, žiaroviek, úsporných žiariviek, a v poslednej dobe hlavne NAJ-úspornejších LED-diódových žiaroviek a elektroinštalačného materiálu.

 8. Svietidlá ŽIŽA búdkyDetail

  http://www.svietidlozizabudka.sk
  Svietidlo ŽIŽA búdka, ručne vyrobené nástenné svietidlo pre malých a veľkých. Hravý dizajn svietidla je navrhnutý tak, aby priniesol radosť a dostatok svetla do každej izby.

 9. LEDelektro.sk - Úsporné, Moderné LED OSVETLENIEDetail

  http://www.ledelektro.sk/
  LEDelektro.sk je internetový obchod zameraný na predaj LED osvetlenia a jeho príslušenstva. Špecializujeme sa na predaj úsporných LED pásikov ktoré ponukajú široké spektrum využitia, nízku spotrebu a niekoľkonásobne vyššiu životnosť oproti klasickému osvetleniu. Ponuku obsahuje taktiež LED príslušenstvo ako sú led adaptéry, ovládače, lišty, spojky a konektory.

 10. LIDES - Svetlo v dizajneDetail

  http://www.lides.sk
  Sme firma, ktorá sa zaoberá zákazkovou a sériovou výrobou luxusných svietidiel. Jedná sa predovšetkým o svietidlá z ručne fúkaného skla v kombinácii s vysoko leštenou nerezovou oceľou. Všetky naše výrobky sú v modernom dizajnovom prevedení, pričom kladieme dôraz na kvalitu a detailné prepracovanie. Všetky svietidlá sú vyrobené na báze LED-iek. V ponuke máme rôzne druhy interiérových svietidiel a lustrov, záhradné svietidlá, sety na tvorbu hviezdneho neba buď na báze optických vlákien alebo na báze krištáľov, kde sú použité krištáli SWAROVSKI. Spolupracujeme s rôznymi dizajnérmi a architektmi s možnosťou vytvorenia vlastného návrhu osvetlenia. Zaoberáme sa maloobchodným aj veľkoobchodným predajom.

Predchádzajúce 1 ,2, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 19