katalogfiriem.eu » Bývanie a záhrada » Osvetlenie a svietidlá

Pridať stránku / firmu

Osvetlenie a svietidlá

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Miroslav KovDetail

  http://www.ekonakup.sk
  Zaoberáme sa predajom elektroinštalačného materiálu, náhradných dielov na spotrebiče a inštalačného materiálu na plyn, kúrenia a vodoinštalácie. Tovar nakupujeme priamo od výrobcov aby sme Vám ho vedeli ponúknuť za najlepšiu možnú cenu na trhu. Dlhodobé skúsenosti v oblasti maloobchodu a veľkoobchodu nás uprednostňujú ponúknuť Vám sortiment ktorý je najviac žiadaný.

 2. Disco panelDetail

  http:/www.disco-panel.com
  DISCO PANEL je název současné produktové řady společnosti Disco design Ltd, která obsahuje různé dekorativní LED panely navržené v moderním retro stylu sedmdesátých let.Nabízíme RBG LED podsvícené a nepodsvícené panely, které mohou být využity k dekoraci stěn, stropů, podlah na veřejných i privátních místech: salonky, bary, kluby, diskotéky atd. Panely mají velice nízkou spotřebu elektrické energie a jsou šetrné k životnímu prostředí díky využití LED technologie. Zdroje napájení jsou přizpůsobeny jak 110 V, tak 230 V

 3. ElektrokompletDetail

  http://shop.elektrokomplet.sk
  predaj elektroinstalacneho materialu ako su kable, vypinace, istice, zasuvky, rozvodne skrine... takisto ponukame led pasiky, led ziarovky, moderne svietidla, rustikalne svietidla, kupelnove svietidla a rozne dalsie svietidla znaciek Eglo, Lucide, Kanlux, Massive, Philips... takisto vykonavame elektroinstalacne prace...

 4. Krištálové svietidláDetail

  http://www.kristalovesvietidla.sk
  výroba a predaj krištálových svietidiel, krištálové lustre, svietidlá. Široká ponuka svietidiel. Prispôsobenie zákazníkovi na mieru. Montáž a servis svietidiel.

 5. LED žiarovky a LED príslušenstvo | led-store.skDetail

  http://www.led-store.sk/
  eShop - certifikované LED žiarovky a LED príslušenstvo. V ponuke LED žiarovky rôznych pätíc, životnosť až 50 000 hodín, úspora až 90%. V ponuke ďaľej nájdete LED pásy, redukcie, rgb ovládače, zdroje, lišty na LED pásy atď.

 6. Dizajn nočných klubov, diskoték a barovDetail

  http://www.disco-designer.com
  Disco Designner sa špecializujú na osvetlenie a dizajnu pre nočné kluby a diskotéky, LED osvetlenie, Disco Panel Bubble, Disco svetla a dekor, klubové ozvučenie, LED Tanečný parket a LED stropné panely, výrobca Cool Nábytku pre nočné kluby, 512 DMX software ovládač osvetlenia, Showtec Disco Bar dizajny a nápady.

 7. HANKO - Piešťany, s.r.o.Detail

  http://www.hanko.sk
  Prinášame Vám najširšiu ponuku vianočného osvetlenia pre interiér a exteriér Vaších domácností. Stačí jednoduché prihlásenie a môžete si vyberať s aktuálnej ponuky vyše 150 druhov tovaru, a to s dodaním max. do 48hodín

 8. LED osvetlenieDetail

  http://www.ledi.sk
  Vyberte si z našej ponuky a ušetrite až 90% nákladov na elektrickú energiu, čo predstavuje stovky eur za dobu životnosti každého LED produktu. LED osvetlenie je v dnešnej dobe najúspornejšie z hľadiska spotreby elektrickej energie.

 9. LED a SMD LED žiarovky - eShopDetail

  http://www.e-led.sk
  LED žiarovky novej technológie s dobrou svietivosťou a príjemným svetlom. Nízka spotreba, vysoká životnosť, neničia sa častým zapínaním, ekologické... a za dobrú cenu. Návratnosť investície do jedného roka. E27, E14, GU10, MR16, G4, LED pásiky.

« Predchádzajúce 1, 2 , Nasledovné

odkazy 11 - 19 z 19