katalogfiriem.eu » Bývanie a záhrada » Kúpeľne a kuchyne

Pridať stránku / firmu

Kúpeľne a kuchyne

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. e-obklady.sk obklady,dlažby, batérie, sanitaDetail

  http://www.e-obklady.sk
  Internetový obchod e-obklady.sk bol založený spoločnosťou MK Studio,s.r.o. v roku 2011, ktorá sa zaoberá predajom keramických dlažieb, obkladov, sanity, kúpelňového nábytku, vodovodných batérií, plávajúcich podláh a doplnkov a tiež predajom interiérových dverí a tapiet. Firma MK Studio,s.r.o. má pre svojich zákazníkov kúpelňové štúdio v Malackách. Na podnet našich zákazníkov a o ich veľký záujem hlavne o najnižšie ceny a pohodlie (nákup priamo z Vášho domova) sme pripravili tento internetový obchod, kde ponúkame produkty s najnižšími možnými cenami, ktoré neustále kontrolujeme a upravujeme voči našej konkurencii. Pri výbere jednotlivých produktov ponúkame poradenstvo formou konzultácií a pre lepšiu predstavu Vám vypracujeme 3 rozmernú vizualizáciu, ktorá zohľadní funkčnosť a všetky detaily. Návrh kúpeľne a cenovú kalkuláciu "ušijeme" na mieru. Zakúpený tovar Vám privezieme priamo domov, na celom území Slovenska. Týmito službami sa snažíme o Vašu maximálnu starostlivosť a spokojnosť.

 2. Kvalitné nožeDetail

  http://www.kvalitnenoze.sk
  Kvalitné kuchynské nože od popredných výrobcov Victorinox (švajčiarske nože) a Wüsthof (Solingen), mlynčeky na korenie Peugeot, keramické panvice GreenPan a grily Cadac.

 3. Všetko pre kúpeľňuDetail

  http://www.vsetkoprekupelnu.sk/
  V našom internetovom obchode www.vsetkoprekupelnu.sk nájdete široký sortiment sanitárnej techniky od svetových značiek: AQUATEK, RONAL, ROLTECHNIK, SANIPRO, RAVAK, RAKO, MACRYL. RADAWAY, CERSANIT, OPOCZNO, AQUALINE, PARADYZ, PMD, KOLO, JIKA, ALCAPLAST. Vyberáme z ponuky: kúty, vaničky, umývadlá, batérie, boxy, radiátor, obklady, dlažby, kúpeľňové doplnky, vane, sanita, žľaby, doprava, najlacnejšie, najnižšie ceny, najlacnejšia doprava, doprava zdarma, servis, interiér, exteriér, voda, sprcha, luxusné

 4. Potrusil s.r.o.Detail

  http://www.potrusil.cz
  Hlavním výrobním artiklem firmy Potrusil spol. s r.o. jsou kuchyně a kancelářský nábytek. Firma Potrusil se zabývá výrobou kuchyní a kancelářského nábytku již více než dvacet let. Pomůžeme Vám vybrat ideální kuchyň pro Váš interiér včetně vhodného materiálu a odstínu. Zakládáme si na špičkové péči o zákazníky, proto neváhejte a podělte se s námi o svá přání a požadavky. Rádi je splníme.

 5. Kúpeľne: kúpeľňové štúdio Galaxy PartizánskeDetail

  http://www.kupelne-galaxy.sk
  Široký výber kúpeľňového tovaru, vizualizácie kúpeľní, komplexné poradenstvo, sprchové kúty, vane, mozaiky s obkladmi, kúpeľňový nábytok. U nás vidíte budúcu kúpeľnu ešte predtým, ako čokoľvek zaplatíte.

 6. Othniel Corporation s.r.o.Detail

  http://www.upratovanie-othniel.skhttp://
  upratovanie domov, kancelárií, záhradkárske služby, záhradná architektúra, starostlivosť o deti, opatrovateľstvo a doučovanie, ako i starostlivosť o domácnosť a stráženie zvierat.

 7. E-shop.skDetail

  http://www.e-shop.sk
  Exclusivne stolovanie a jedinečné bytové doplnky. E-shop.sk je zameraný na darčeky a predmety vhodné na slávnostné podujatia od svetovej značky Villeroy & Boch: sady príborov, doplnky, taniere, kryštálové poháre, vázy, svietniky,atd., ktoré sa skvelo hodia ako svadobné dary, darčeky k narodeninám, alebo aj k výročiu. E-shop.sk poskytuje všetko čo ku kvalitnému stolovaniu potrebujete. http://www.e-shop.sk/sk/

 8. INTERIER STYL s.r.o.Detail

  http://www.svetdecoupage.cz/
  Sklo, porcelán, bytové doplňky, bytový design, ubrousky, decoupage, polotovary pro ubrouskovou techniku.Zástupci značek Leonardo, ASA Selection, Envirosax, Lothantique.

 9. www.emilikuchyne.skDetail

  http://emilikuchyne.sk
  Firma zaoberajúca sa návrhom, výrobou, dodávkou a montážou nábytku podľa želania zákazníka. Prídeme k Vám zdarma zamerať,navrhnúť a vyhotovíme cenovú ponuku. Ponúkame aj formou e-shopu kuchyne, stoly, stoličky, komody, chodbové zostavy, sedacie súpravy, obývačky a spálne. Široká ponuka vzorkovníkov.

 10. dompotreby.skDetail

  http://www.dompotreby.sk
  e-shop so širokým sortimentom domácich a kuchynských potrieb, titánový kuchynský riad Ballarini, rímske hrnce, sklo, porcelán, nerez a i. Položky v akčnej ponuke s atraktívnymi zľavami.

odkazy 11 - 20 z 23