katalogfiriem.eu » Bývanie a záhrada » Sluzby pre lepšie bývanie

Pridať stránku / firmu

Sluzby pre lepšie bývanie

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. ALLTECHsecurityDetail

  http://alltechsecurity.sk
  Spoločnosť ALLTECH s.r.o. sa zaoberá predajom, montážou a servisom kamerových systémov, alarmov, videovrátnikov a dochádzkových systémov. Hľadáte zabezpečenie bytu? kancelárie? Nefunguje vám alarm alebo kamerový systém ? Kontaktujte nás ALLTECHsecurity

 2. Poľnohospodárske bytové družstvoDetail

  http://www.pbdtopolcany.webnode.sk/
  Správa bytových a nebytových priestoroch v Topoľčanoch a okolí vo vlastníctve družstva a vo vlastníctve fyzických osôb. Vedenie účtu prevádzky údržby a opráv. Uzatváranie zmlúv.

 3. Kompletní dodávky interiérových dveříDetail

  http://metallife.cz
  Řídíme se jednoduchým a jasným heslem: “Každý projekt je jiný.”. Díky tomu se od nás dočkáte individuálního řešení, které je na míru šité přání našeho zákazníka. Těšit se můžete na zvláštní přístup a kvalitní produkty přesně pro vás.

 4. Vodná filtrácia - EshopDetail

  http://zdravie.net
  Web zameraný na úpravu a čistenie zdrojov pitnej vody nielen pre dom ale aj firmy, menšie prevádzky. Reverzné osmózy, ionizátory a mechanické filtre za skvelé ceny na Slovensku. Poskytujeme rozbory vody a takisto poradenstvo pre optimálne riešenie úpravy vody. Skvelé, moderné a zdravé riešenie pre vás.

 5. LIMA EU s.r.o.Detail

  http://limaeu.sk
  Predaj a montáž: interiérové žalúzie, vonkajšie žalúzie, žalúzie do strešných okien, interiérové rolety, rolety deň/noc, duo rolety, rímske rolety, vonkajšie rolety, rolety Sun Stop, Screenové rolety, rolety do strešných okien, japonské panelové posuvné steny, plissé, markízy, sieťky proti hmyzu.

 6. POSVÄTNÁ GEOMETRIADetail

  http://posvatnageometria.sk
  POSVÄTNÁ GEOMETRIA - prednášky, semináre, meditácie a poradenstvo. Možnosti Novej Doby nám ukazujú, ako je možné pracovať s posvätnou geometriou v bežnom živote, ako nám to pomáha zmeniť náš život a prečo je pre nás toto smerovanie tým, ktorému je vhodné venovať svoju pozornosť. Prednášky, semináre, meditácie, terapie aj zdravotné, psychické, vzťahové pomocou posvätnej geometrie, ako aj aplikácie v iných oblastiach.

 7. Drevené okná - EURO 68/78Detail

  http://www.dreveneokna.eu
  Výroba, predaj a montáž drevených eurookien a vchodových dverí - EURO 68/78. Predaj a montáž príslušenstva k dreveným eurooknám, sieťky, žaluzie, interierové a exterierová parapety.

 8. NectarSUNDetail

  http://www.nectarsun.sk
  Veľkoobchodný predaj regulátorov NectarSUN + príslušenstva, na ohrev vody a kúrenia pomocou fotovoltaických panelov. Výhradné zastúpenie pre SR, Fotovoltaika, fotovoltaický ohrev vody, regulátor ohrevu, vykurovanie fotovoltaikou, fotovoltaický regulátor, solárny ohrev, dotácie, zelená domácnostiam, ohrev pre domácnosť, MPPT regulátor, vysokoúčinný ohrev, vysoká účinnosť, rýchla návratnosť, jednoduchá montáž, veľkoobchod, bojler, hybridný ohrev.

 9. DJS Architecture - projekty domovDetail

  http://www.djsarchitecture.sk
  Architektonická kancelária DJS Architecture v Bratislave ponúka katalógové projekty, projekty domov na mieru, inžiniering, obnovu bytových domov a rozpočtovanie stavieb.

 10. 99design, s.r.o.Detail

  http://www.99design.sk
  Predaj a distribúcia nábytku a doplnkov svetových značiek a dizajnérov na Slovensku. Dizajnový nábytok, bytové doplnky, svietidlá, sedacie vaky, kožené kabelky a tašky...atď.

Predchádzajúce 1 ,2, 3, 4, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 32