katalogfiriem.eu » Kultúra a umenie » Koncerty a Festivaly

Pridať stránku / firmu

Koncerty a Festivaly

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Marco RajtDetail

  www.marcorajt.sk
  Marco je umelec, ktorého hudobný prejav je odbornou verejnosťou hodnotený na vysokej až virtuóznej úrovni.K jeho doterajšiemu najväčšiemu hudobnému úspechu nesporne patrí prevzatie platinovej platne s názvom Gipsy way,ktorú prevzal od Českého majstra Karla Gotta v roku 2010 v Pražskej Lucerne spoločne s českým husľovým virtuózom Pavlom Šporclom. V marci 2015 vydal a pokrstil svoj debutový album s názvom Marco, ktorý oslovil všetky vekové kategórie, vďaka čomu sa stal jedným z najpredávanejších albumov roka.V júni 2016 pre svojich fanúšikov vydal nový album s názvom „Master Of Violin“ ktorý je plný svetoznámych rockových a popových hitov. Svojim špecifickým prevedením zaujal obrovské množstvo fanúšikov a stal sa tak najuznávanejším Slovenským huslistom súčastnej doby.

 2. KÁVA • ČAJ • ČOKOLÁDA - Detail

  http://www.KavaCajCokolada.sk
  Festival plný vôní a chutí pre všetkých milovníkov kávy, čaju a čokolády. s bohatým sprievodným programom, ochutnávkami i prednáškami vrátane súťaže LATTE ART SHOW

 3. Partymenu.euDetail

  https://www.partymenu.eu
  PartyMenu je novým produktom, ktorého úlohou je organizovať spoločenský život jednotlivca a ponúknuť mu možnosti vyžitia v jeho okolí. Do povedomia sa snažíme dostať jednoduchým, ľahko zapamätateľným názvom a logom s príjemnou kombináciou farieb, ktoré vystihuje podstatu projektu.

Predchádzajúce 1 , Nasledovné

odkazy 1 - 3 z 3