katalogfiriem.eu » Cestovanie a krajiny » Cestovné kancelárie a zájazdy

Pridať stránku / firmu

Cestovné kancelárie a zájazdy

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Dekampo.sk, s.r.o.Detail

  http://www.dekampo.sk
  Online predaj zájazdov a dovoleniek do celého sveta počas celého roka. V ponuke vždy aktualizované LAST MINUTE dovolenky - letné a exotické dovolenky, dekampo, zajazdy, dovolenka, last-minute, last minute, dovolenky, leto, pobyty, poznavacie, pobytove, cestovka, cestovna agentura, online dovolenky.

 2. Cestovná kancelária Vítkovice Tours Banská BystricaDetail

  http://www.ckvt.sk/
  CESTOVNÁ KANCELÁRIA VÍTKOVICE TOURS s.r.o. je jednou z najväčších českých cestovných kancelárií, špecializovanou na pobyty na Jadrane - v Chorvátsku a Čiernej Hore, ktorá od roku 2003 pôsobí aj na Slovensku. V širokej ponuke ubytovacích kapacít nájdete pobyty s vlastnou, autobusovou i leteckou dopravou do viac ako 200 pobytových miest od Istrie cez Kvarner, Dalmáciu, ostrovy až do Čiernej Hory. Najžiadanejšími sú dovolenky v NEPTUN KLUBOCH so starostlivo pripraveným programom cvičenia, športu a zábavy pre celú rodinu. Svoju ponuku navyše rozšírila o atraktívne kúpeľné a wellness pobyty v Čechách, Slovinsku, Rakúsku, Maďarsku a na Slovensku.

 3. Cestovná agentúra Altamar - okružné plavbyDetail

  http://www.altamar.sk
  1. cestovná agentúra na slovenskom trhu špecializovaná na propagáciu a predaj okružných plavieb renomovaných lodných spoločností MSC Cruises, Costa Cruises, Royal Caribbean, Celebrity Cruises a Azamara Club Cruises. Ponúkame najširšiu ponuku plavieb so sprievodcom a dopravou do prístavu, individuálne plavby, plavby na mieru pre skupiny a kolektívy.

 4. super-dovolenka.skDetail

  http://www.super-dovolenka.sk
  First a last minute dovolenky v all inclusive cenách do celého sveta- Bulharko, Chorvátsko, Spanielsko, Taliansko, Turecko, Tunisko a iné. Ponúkame odlety z Bratislave, Košíc, Sliača, Viedne, Brna, Prahy, Krakova atd´.

 5. Kaštela Travel cestovná agentúraDetail

  http://www.kastela-travel.com/
  Naša cestovka predstavuje mesto Kaštela, ktoré vzniklo zo siedmych dedín (kaštelov), neďaleké malebné mestečko Trogir a ostrov Čiovo, mesto Split – hlavné stredisko Dalmácie. Pripravili sme pre Vás zaujímavú dovolenku v Dalmácii za skutočne dobrú cenu! Veríme, milí priatelia, že návšteva u nás bude pre Vás magická a nezabudnuteľná. Tešíme sa na Vás! Tajomstvo Vašej dovolenky sme my!

 6. iHoliday.skDetail

  http://iholiday.sk/
  Vaša letná dovolenka cez internet. Letenky a ubytovanie za najlepšie ceny. Cestovanie ku moru, za exotikou či oddychom. Garancia najnižšej ceny - u nás dostanete cenu ako v kamennej cestovnej kancelárií.

 7. Exotické zájazdy Luxury LifeDetail

  http://www.caluxurylife.eu
  Cestovná agentúra Luxury Life vám prináša obrovský výber ponúk kvalitných cestovných kancelárií. Letná, zimná či exotická dovolenka? Vyškolení pracovníci vám pomôžu s výberom tej pravej dovolenky podľa vašich predstáv.

 8. Letenky – Levné letenky onlineDetail

  http://www.letenky-servis.cz/
  Letenky i levné letenky online do celého světa online 24 hodin denně. Rezervace letenky levně, žádné skryté poplatky. Levné i akční letenky do o Evropy, USA, Asie, Afriky či Austrálie.

 9. Travelmarket, s.r.o.Detail

  http://www.travelmarket.sk
  First minute, Last minute ponuky zájazdov a dovoleniek v celkových cenách s maximálnymi zľavami od renomovaných a poistených cestovných kancelárií.

 10. TRAVEL ENERGY s.r.o.Detail

  http://www.travelenergy.sk
  Dovolenka a zájazdy v Bulharsku, Tunisku, Turecku, Grécku, Thajsku a ďalších aj exotických krajinách. Ponuka slovenských, rakúskych, nemeckých a českých cestovných kancelárií pod jednou strechou- TRAVEL ENERGY. Na výber sú okrem štandardných dovolenkových destinácií aj exotické a luxusné dovolenky ako Filipíny, Indonézia, Maurícius a ďalšie. Samozrejmosťou je ponuka leteniek.

Predchádzajúce 1 ,2, 3, 4, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 33