katalogfiriem.eu » Cestovanie a krajiny » Cestovné kancelárie a zájazdy

Pridať stránku / firmu

Cestovné kancelárie a zájazdy

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Letenky – Levné letenky onlineDetail

  http://www.letenky-servis.cz/
  Letenky i levné letenky online do celého světa online 24 hodin denně. Rezervace letenky levně, žádné skryté poplatky. Levné i akční letenky do o Evropy, USA, Asie, Afriky či Austrálie.

 2. Travelmarket, s.r.o.Detail

  http://www.travelmarket.sk
  First minute, Last minute ponuky zájazdov a dovoleniek v celkových cenách s maximálnymi zľavami od renomovaných a poistených cestovných kancelárií.

 3. TRAVEL ENERGY s.r.o.Detail

  http://www.travelenergy.sk
  Dovolenka a zájazdy v Bulharsku, Tunisku, Turecku, Grécku, Thajsku a ďalších aj exotických krajinách. Ponuka slovenských, rakúskych, nemeckých a českých cestovných kancelárií pod jednou strechou- TRAVEL ENERGY. Na výber sú okrem štandardných dovolenkových destinácií aj exotické a luxusné dovolenky ako Filipíny, Indonézia, Maurícius a ďalšie. Samozrejmosťou je ponuka leteniek.

 4. C.A.TURIST s.r.o. - CESTOVNÁ KANCELÁRIADetail

  http://www.caturist.sk
  Taliansko - lacno - apartmány, vilky a hotely pri mori - GRADO - LIGNANO - BIBIONE - CAORLE - LIDO DI JESOLO - RIMINI - PALMOVÁ RIVIÉRA - LIGÚRIA - SALENTO - KALÁBRIA - KAMPÁNIA - SICÍLIA - SARDÍNIA - ELBA - RÍM. Autom, autobusom, letecky.

 5. Palmtour s.r.o. cestovná agentúraDetail

  http://www.palmtour.sk/
  Cestovná agentúra Palmtour s.r.o. Vám prináša zájazdy do celého sveta od najkvalitnejších cestovných kancelárií za bezkonkurenčné ceny. Špecializujeme sa aj na poznávacie zájazdy, plavby a silvestrovské pobyty.

 6. Dovolenka na splátkyDetail

  http://dovolenkanasplatky.sk
  Dovolenka na splátky cez Quatro, Cetelem, Home Credit. Dovolenka na splátky aj bez navýšenia. Rýchle overenie dostupnosti úveru zdarma. CK Desirea ponúka širokú ponuku zájazdov na splátky.

 7. Adina TravelDetail

  http://adinatravel.sk
  Sme cestovná agentúra ponúkajúca zájazdy do celého sveta. Spoznajte krásy Gréckych ostrovov Rhodos,Kos,Kréta, alebo fascinujúci Zakynthos,alebo sa vydajte spoznávať tajomné Maroko s našou cestovnou agentúrou Adina Travel

 8. NITRAVEL s.r.oDetail

  http://www.nitravel.sk/
  Spoločnosť NITRAVEL s.r.o. vznikla k 4.1.2013 ako dcérska spoločnosť dopravnej autobusovej spoločnosti Veolia Transport Nitra a.s., ktorá je jej 100% vlastníkom. NITRAVEL s.r.o. vznikla oddelením komerčnej dopravy (diaľkovej, zmluvnej a zájazdovej) od dopravy mestskej a prímestskej. Dopravu vo verejnom záujme naďalej prevádzkuje Veolia Transport Nitra a.s. Spoločnosť NITRAVEL s.r.o. prevzala všetky práva a povinnosti materskej Veolia Transport na poli komerčných dopráv a bez prerušenia pokračuje v jej činnosti pod novým obchodným menom. Znamená to, že pre súčasných aj budúcich zákazníkov a obchodných partnerov sa prakticky nič nemení. Už počas pôsobenia pod hlavičkou Veolia bolo našou najväčšou snahou priblížiť sa k vám, zákazníkom, a vytvárať produkty podľa vašich požiadaviek. Chceme, aby ste boli s nami spokojní aj pod novou značkou NITRAVEL s.r.o., ktorá dodá nášmu obchodnému vzťahu nový rozmer. Chceme vás presvedčiť, že kvalita je u nás štandardom. Naše ceny sú transparentné. Neúčtujeme aditívne poplatky. U nás platí to, na čom sme sa dohodli.

 9. Cestovná Agentúra ZahraDetail

  http://www.zahra.sk
  Sme cestovná agentúra, ktorá ponúka široké portfólio služieb svojim zákazníkom. Zameriavame sa na kvalitu, profesionálny a odborný prístup ku každému zákazníkovi. Poskytujeme zájazdy do celého sveta, exotiku, dovolenky, poznávacie zájazdy, letenky, wellness, kúpeľné pobyty, dopravu, lístky na bus/vlak, regiojet, štúdijné pobyty, jazykové pobyty, cyklozájazdy, rybačky, expedičné výpravy,plavby,detské tábory, nezabudnuteľné zážitky(jazda na F1/F2, let balónom...) a mnoho iného za skvelé ceny. Starostlivosť o zákazníka je pre nás prvoradá, a preto sa riadime mottom "náš zákazník, náš pán" www.zahra.sk info@zahra.sk 0918 722 592

 10. CEVRA, spol.s r.o.Detail

  http://www.cevra.sk
  Chcete si uľahčiť a zjednodušiť prácu pri príprave a realizácií firemných podujatí? Naša agentúra spol. s r.o. poskytuje svojím klientom kompletné služby pri organizácii: kongresov konferencií školení rokovaní teambuildingov výletov zážitkovej gastronómie. Zároveň zabezpečujeme rezerváciu ubytovania. Povedzte nám o Vašich plánoch či predstavách. My Vám ponuku ušijeme na mieru. Pre úspech Vášho podujatia Vám náš tím pomôže: naplánovať a pripraviť podujatie navrhnúť najvhodnejší kongresový priestor rezervovať ubytovanie pre účastníkov Vášho podujatia prenajať konferenčnú techniku zabezpečiť catering zabezpečiť tlmočníkov a prekladateľov zorganizovať prehliadky mesta a okolia zabezpečiť transfer pripraviť spoločenské večery, kultúrne a zábavné programy

odkazy 11 - 20 z 36