katalogfiriem.eu » Cestovanie a krajiny » Cestovné kancelárie a zájazdy

Pridať stránku / firmu

Cestovné kancelárie a zájazdy

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Jeep offroad teambuilding a 4x4 expedície.Detail

  http://www.jeeping.sk
  Team skúsených inštruktorov projektu 4x4 activity s flotilou terénnych vozidiel Jeep ponúka off road teambuilding pre firmy a atraktívne 4x4 expedície a cestovanie pre ľudí, ktorí preferujú aktívny životný štýl.

 2. Kartago tours a výhodné zájazdyDetail

  http://kartago.sk
  Kartago tours ponúka pestrú paletu zájazdov do Egypta, Turecka, Tuniska, Grécka a ďalších európskych alebo afrických miest. V zime si vychutnajte lyžovačky, exotické dovolenky v Karibiku, v Afrike. Všetko aj v ponukách LAST MINUTE zájazdov

 3. UbytovDetail

  http://czechiatravel.eu
  Hledáte ubytování v ČR? U nás si můžete vybrat hotely, pensiony, chaty, chalupy a další typy ubytování na území celé České republiky

 4. Adriatic.sk - Najkratšia cesta na JadranDetail

  http://www.adriatic.sk
  Cestovná kancelária Adriatic.sk s 13 rokočnými skúsenosťami a firemným sídlom priamo v Splite, patrí medzi popredné on-line cestovné kancelárie, ktoré poskytujú svoje služby priamo v srdci Jadrana. Poskytuje široký výber privátneho ubytovania, rodinných hotelov, apartmánov, luxusných víl, robinsonských objektov a majákov. Ponúkame bezplatný kontaktný telefón v 22 štátoch s rodenými hovorcami v 16 jazykoch.Adriatic.sk - Cestovná kancelária ponúka on-line rezervácie širokého výberu ubytovania: privátne ubytovanie, rodinné hotely, all inclusive hotely, luxuxné vily, robinsonské objekty, majáky v prekrásnom prostredí Jadranu. Vernostný program pre našich stálych zákazníkov prináša až 10% zľavy na objednané služby. Sme flexibilný a transparentný, žiadne skryté výdaje!

 5. Best Travel toursDetail

  http://www.besttravel.sk
  Provízny predaj zahraničných zájazdov od viacerých CK! Predaj wellness pobytov do wellness hotelov Slovenskej, Českej a Maďarskej republiky. Najvýhodnejšie ponuky!Provízny predaj zahraničných zájazdov od viacerých CK!

 6. Last minute Egypt s verne.skDetail

  http://www.verne.sk/dovolenka/last-minute/egypt/
  Lacná last minute dovolenka v Egypte letecky zo Slovenska a Viedne za konečné internetové ceny s online overením dostupnosti a aktuálnosti ceny dovolenky. Hurghada, Safaga, Marsa Alam, Taba, Sharm el Shaikh, El Quseir, Makadi Bay.

 7. Dovolenka a ubytovanie v ChorvátskuDetail

  http://www.chorvatsko-dovolenka-ubytovanie.sk
  Vychutnajte si prekrásne more, kilometre čistých a nedotknutých pláží, horúce slnko a zmes ľudí rôznych kultúr. Rezervujte si cez internet apartmán, izbu, dom, vilu či jachtu a prežite nezabudnuteľné chvíle na dovolenke v Chorvátsku!

 8. Vodácka cestovná kanceláriaDetail

  http://www.raftingcunovo.sk
  Moderný kanál s divokou vodou pri Čunove neďaleko Bratislavy len 20 min cesty autom. Každoročne sa tu organizuje niekoľko veľmi významných i medzinárodných vodáckych pretekov. Vyskúšajte si aj vy rafting na 6-miestnych člnoch v jedinečnom areáli vodných športov. Na absolvovanie nie sú potrebné žiadne predošlé skúsenosti s týmto športom. V každom rafte je s posádkou skúsený inštruktor, ktorý vás naučí všetko potrebné.

 9. Cairo tour s.r.o.Detail

  http://www.dovolenkovo.sk
  Dovolenky do všetkých kútov sveta. First minute a last minute dovolenky. Letné a zimné dovolenky, detské a mládežnícke tábory, poznávacie a pútnické zájazdy, a exotické dovolenky a ešte oveľa viac nájdete na našich stránkach. Tešíme sa na Vašu návštevu.

 10. Dovolenka v TalianskuDetail

  http://taliansko-dovolenka.eu/
  Portál, ktorý opistuje obľúbené dovolenkové miesta v Taliansku a poskytuje všetky potrebné informácie a destinácie ako napr. Rím, Benátky, Sicília, Rimini a Sardínia

odkazy 21 - 30 z 36