katalogfiriem.eu » Cestovanie a krajiny » Cestovné kancelárie a zájazdy

Pridať stránku / firmu

Cestovné kancelárie a zájazdy

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Best Travel toursDetail

  http://www.besttravel.sk
  Provízny predaj zahraničných zájazdov od viacerých CK! Predaj wellness pobytov do wellness hotelov Slovenskej, Českej a Maďarskej republiky. Najvýhodnejšie ponuky!Provízny predaj zahraničných zájazdov od viacerých CK!

 2. Last minute Egypt s verne.skDetail

  http://www.verne.sk/dovolenka/last-minute/egypt/
  Lacná last minute dovolenka v Egypte letecky zo Slovenska a Viedne za konečné internetové ceny s online overením dostupnosti a aktuálnosti ceny dovolenky. Hurghada, Safaga, Marsa Alam, Taba, Sharm el Shaikh, El Quseir, Makadi Bay.

 3. Dovolenka a ubytovanie v ChorvátskuDetail

  http://www.chorvatsko-dovolenka-ubytovanie.sk
  Vychutnajte si prekrásne more, kilometre čistých a nedotknutých pláží, horúce slnko a zmes ľudí rôznych kultúr. Rezervujte si cez internet apartmán, izbu, dom, vilu či jachtu a prežite nezabudnuteľné chvíle na dovolenke v Chorvátsku!

 4. Vodácka cestovná kanceláriaDetail

  http://www.raftingcunovo.sk
  Moderný kanál s divokou vodou pri Čunove neďaleko Bratislavy len 20 min cesty autom. Každoročne sa tu organizuje niekoľko veľmi významných i medzinárodných vodáckych pretekov. Vyskúšajte si aj vy rafting na 6-miestnych člnoch v jedinečnom areáli vodných športov. Na absolvovanie nie sú potrebné žiadne predošlé skúsenosti s týmto športom. V každom rafte je s posádkou skúsený inštruktor, ktorý vás naučí všetko potrebné.

 5. Cairo tour s.r.o.Detail

  http://www.dovolenkovo.sk
  Dovolenky do všetkých kútov sveta. First minute a last minute dovolenky. Letné a zimné dovolenky, detské a mládežnícke tábory, poznávacie a pútnické zájazdy, a exotické dovolenky a ešte oveľa viac nájdete na našich stránkach. Tešíme sa na Vašu návštevu.

 6. Dovolenka v TalianskuDetail

  http://taliansko-dovolenka.eu/
  Portál, ktorý opistuje obľúbené dovolenkové miesta v Taliansku a poskytuje všetky potrebné informácie a destinácie ako napr. Rím, Benátky, Sicília, Rimini a Sardínia

 7. DovolenáDetail

  http://dovolena.abriana.cz/
  v ponuke last minute zájazdy do Bulharska, Grécka, Turecka a ďaľších atraktívnych destinácií. Pobytové zájazdy za pekné ceny. Špecialista na skvelé dovolenky s bohatými produktmi za výhodné ceny!

 8. Lucky Travel -Námořní plavbyDetail

  http://www.okruzni-plavby.eu
  Cestovní agentura se zaměřením na námořní plavby a přeplavby. Okružní plavby Středomořím, Severní Evropě, Asii, Karibiku..Pronájem hausbótů a jachet. Poznávací a pobytové zájezdy

 9. eurorafting s.r.o.Detail

  http://www.eurorafting.sk
  Naša spoločnosť sa zaoberá organizovaním aktivít „spojených s vodou“ a teda aktívnym spôsobom trávenia dovoleniek a voľného času. Špecializujeme sa na rafting, tj. splavovanie divokých riek a canyoning v rámci celej Európy a Slovenska. Okrem toho ponúkame rekreačné splavy najkrajších slovenských riek. Rafting ako aj splavy sú vhodné úplne pre každého: kamarátov, kolegov, obchodných partnerov, detské letné tábory a pod. Tešíme sa na „stretnutie na vode“!

 10. JUKO cestovná agentúraDetail

  http://www.juko-dovolenka.sk
  Aktuálne dovolenky a Last Minute zájazdy do celého sveta od množstva renomovaných a poistených cestovných kancelárií. Vyberte si aj vy dovolenku z vášho pohodlia a ostatné nechajte na nás. Dovolenkový portál www.juko-dovolenka.sk

odkazy 31 - 40 z 42