katalogfiriem.eu » Kultúra a umenie » Umelecké a zábavné služby

Pridať stránku / firmu

Umelecké a zábavné služby

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. UNDEADARENA.COM - Najväčšia ESCAPE, TEAMBUILDING a EVENT aréna na SlovenskuDetail

  http://www.undeadarena.com
  Plne vybavený eventový priestor pre priaznivcov netradičného Bratislavského industriálu. Priestor ideálny pre organizovanie teambuildingov, eventov a večierkov.

 2. Genealogicko-heraldické službyDetail

  http://www.historici.sk
  Sme tím historikov, ktorí poskytujú profesionálne genealogické (zostavovanie rodokmeňov) a heraldické (návrhy erbov a ich registrácia) služby. Okrem nich spracovávame monografie (vedecké diela) miest a obcí Slovenska a k ponuke našich služieb patrí aj predaj numizmatického tovaru a investičných drahých kovov. Genealógia je veda, ktorá sa zameriava na štúdium rodu, rodiny a sleduje jej príbuzenské línie smerom do minulosti. Prirodzenou túžbou človeka je zistiť, kto boli jeho predkovia, odkiaľ pochádzajú, ako a kde žili, koľko mali detí, čím sa živili a ako zomierali. Pokiaľ patríte k ľuďom, ktorí si kladú tieto otázky, tak ste na správnom mieste. Odpovede na ne vám môžeme zistiť bádaním v archívoch, ktoré pomôžu odkryť skryté tajomstvá vašich predkov. Okrem tvorby rodinného erbu zabezpečujeme aj vytvorenie erbov pre právnické osoby. Erb je výrazný odlišovací prostriedok, ktorý zvýši dôveryhodnosť vašej firmy a spoľahlivo ju odlíši od konkurencie. Erby právnických osôb musia taktiež spĺňať všetky prísne kritériá, ktoré na ne kladie heraldika.

 3. DJ na svadby aj večierkyDetail

  http://www.svatby-vecirky.cz
  Moja spoločnosť sa špecializuje na hranie reprodukovanej hudby hlavne na svadbách a firemných večierkoch. Disponujem repertoárom, ktorý zahŕňa hity od rokov 60-tych až po súčasnosť, vyberať môžete aj z českej muziky všetkých žánrov. So svadbami a rôznymi večierky mám bohaté skúsenosti ako DJ viac ako 10 rokov. Očakávajte odo mňa seriózny prístup a rokovania, perfektné technické zabezpečenie a pozitívnu náladu po celú dobu Vašej akcie. Hudobne nie som nijako obmedzený a z bohatej zásoby českých a zahraničných hitov od 60. rokov po súčasnosť si príde na svoje určite každý. Na Vašej akcii sú samozrejmosťou Vaše obľúbené songy na želanie a moderovanie po celý priebeh večera. Pred každou svadbou alebo večierkom ponúkam osobné stretnutie, kde môžeme prejednať Vaše všetky požiadavky. Samozrejmosťou je zabezpečenie kvalitnej techniky, ozvučenie a osvetlenie na každej mnou organizované akciu. Používam profesionálnu zvukovú a svetelnú techniku, ktorá nesklame za žiadnej situácie.

 4. Draco FlameusDetail

  http://dracoflameus.eu
  Predvádzame Fakírske vystúpenie, ohňovú show, UV light show, tanečné a aj kaskadérske vystúpenia. Okrem toho aj kúzelnícke vystúpenie pre dospelých alebo pre najmenšie deti.

 5. Robotická laserová showDetail

  http://dancerobot.eu
  Roboticko-tanečná show v kostýme robota. Tanečné vystúpenie na electricboogie alebo dubstep. Vhodné ako gogo tancovanie na technopárty alebo show na firemnú akciu.

 6. Mária ŽivčákováDetail

  http://www.zivcakova.eu/
  Maľba obrazov na zákazku, vlastná tvorba, písanie ikon, kresby, ilustrácie, tvorba obrazov, predaj. maria zivcakova artist. Navštívte moju webovú stránku a neváhajte ma kontaktovať.

 7. Mola designDetail

  http://www.mola,.sk
  Mola design je slovenská módna značka, pod ktorou tvorí uznávaná slovenská módna návrhárka Monika Laceková už vyše 25 rokov. Tvorba pod značkou mola couture sa vyznačuje svojou jedinečnosťou a originalitou pre klienta.

 8. Ing. Marián Gregorička - ELMADetail

  http://www.najlepsisaso.sk
  Šašo Maroš má za sebou viac ako 5500 vystúpení a dvadsať rokov skúseností. zabáva štuplíčky a štuplíkov po celom Slovensku, stačí len zavolať na šašomobil. Bonusom sú jednoduché kúzla a modelovanie balónov.

 9. čítaj.to - top knihyDetail

  http://www.citaj.to/
  Najväčší slovenský čitateľský portál čítaj.to vám ponúka vždy aktuálne knižné novinky vo forme nezávislých recenzií - romantické knihy, krimi, dráma, fantasy, scifi, dobrodružné... Vďaka nášmu portálu vám zaručene neujde žiadna pre vás zaujímavá kniha.

 10. Hodvábne šatky s ručnou maľbou od Marie JeanDetail

  http://www.malovany-hodvab.sk
  Maľovaný hodváb - Všetky naše hodvábne výrobky sú originálne s motívmi známych svetových umelcov. Každý hodvábny výrobok je jedinečný - neexistujú dve úplne rovnako namaľované šatky, šály, vreckovky alebo iné ručne maľované hodvábne výrobky.

Predchádzajúce 1 ,2, 3, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 22