katalogfiriem.eu » Auto-moto » Autobazáre a požičovne

Pridať stránku / firmu

Autobazáre a požičovne

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. P&P Car - prenájom vozidielDetail

  http://ppcar.webnode.sk
  Autopožičovňa P&P Car ponúka krátkodobý a dlhodobý prenájom kvalitných vozidiel za výhodné ceny. Sme tu pre Vás nonstop.Neustále rozširujeme náš vozový park a skvalitňujeme náš zákaznícky servis.

 2. Autopožičovňa ALWE BratislavaDetail

  http://www.alwe.sk
  ALWE – Rentacar je najväčšou autopožičovňou stredného Slovenska ponúkajúcou špičkové vozidlá v Banskej Bystrici, na letisku Bratislave a v Brezne. Osobné vozidlá, mikrobusy, dodávky a luxusné limuzíny bez zbytočných obmedzení kilometrov, skrytých poplatkov, s ponukou rozšírenej asistencie a ešte k tomu za fantastické ceny.

 3. Autopožičovňa - najlacnejší prenájom luxusných áutDetail

  http://ba-autopozicovna.sk/
  Autopožičovňa Bratislava, najlacnejší prenájom vozidiel značky Bentley, Ferrari, Porsche, Mercedes, BMW , Volkswagen, Peugeot. Krátkodobý - dlhodobý prenájom áut.

 4. JHM Partners s.r.o.Detail

  http://www.najpozicovna.sk
  Prenájom áut a doplnkov. U nás ceny dohodou. Pri dlhodobom prenájme Zľavy. Stále nové autá a veľký výber. Dodanie auta v rámci košíc zadarmo. Prístupnosť a dohoda vždy možná.

 5. Autopožičovňa Mibel s.r.o., ŽilinaDetail

  http://www.autopozicovna-mibel.eu
  MIBEL, s.r.o., Žilina - Autopožičovňa - dlhodobý a krátkodobý prenájom vozidiel a preprava osôb. Pôsobíme v Žiline, Piešťanoch, Trenčíne, Trnave a Bratislave. V našom portfóliu sa nachádzajú automobily značiek Hyundai, Kia...

 6. Autopožičovňa NITRA-CARDetail

  http://www.nitra-car.sk
  Chýba Vám auto? Chcete ísť na dovolenku, či chatu? Potrebujete väčšie auto? Vaše auto je v servise? Potrebujete odviezť? Spoločnosť Nitra – Car vznikla v roku 2006. Špecializujeme sa na dlhodobejšie nájmy vozidiel, pričom spolupracujeme tak s firmami ako i so súkromnými osobami.

 7. Export DPSDetail

  http://www.mikrobus.matchless.sk
  Export DPS-prenájom mikrobusov a mikrobusová doprava za tie najlepšie ceny. Ponúkame Vám na prenájom 7 a 9 miestne mikrobusy. Ponúkame taktiež mikrobusovú prepravu osôb a nákladu do 700kg po celej EU.

 8. AIRIA, s.r.o. prenájom karavanovDetail

  http://www.prenajomkaravanov.eu
  Spoločnost AIRIA, s.r.o. je spoločnosť priaznivcov aktívnej a slobodnej dovolenky. Zaoberáme sa prenájmom karavanov pre firmy a fyzické osoby. K dispozícii je na prenájom karavan Ford Rimor Katamarano 7. V blízkej budúcnosti pripravujeme aj prenájom ďaľších vozidiel. Tiež Vám budeme prinášať tipy na fajn "mobilné " aj "statické" dovolenky, kde bolo dobre nám alebo našim priateľom. Veľmi radi zverejníme aj Vaše fotky z ciest našim karavanom.

 9. Prenajom vozidielDetail

  http://www.adlox.sk
  Ponukame prenajom osobnych vozidiel na dlhodoby a kratkodoby prenajom, autopozicovna so sirokym vyberom vozidiel, ziadne ine skryte poplatky, online rezervacia

 10. Autopožičovňa AB-WICKAM Car rental BratislavaDetail

  http://www.pozicovnaaut.sk
  Autopožičovňa AB-WICKAM,s.r.o. patrí medzi popredné autopožičovne na Slovensku. Pôsobí na trhu už od roku 2001, a preto má bohaté skúsenosti, na základe ktorých presne vie, čo klient potrebuje. Autopožičovňa má v ponuke široké spektrum vozidiel - od malých áut až po 9 miestne mikrobusy.

odkazy 11 - 20 z 21