katalogfiriem.eu » Auto-moto » Doprava a taxi služby

Pridať stránku / firmu

Doprava a taxi služby

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Sebo Taxi Púchov - eSVe transport, s. r. o.Detail

  https://sebotaxi.sk/
  Taxi služby Púchov a okolie, transfer a preprava. Ak sa potrebujete rýchlo a efektívne prepraviť v rámci Púchova, alebo priľahlých častí, veľmi radi Vám pomôžeme. Z hľadiska transportu poskytujeme prvotriedne služby na spoľahlivých vozidlách Škoda Superb, Škoda Fabia, ktorá patrí medzi naše najekologickejšie varianty, čím prispievame k ochrane životného prostredia a zároveň poskytujeme možnosť výberu aj pre zákazníkov s ekologickým cítením, a Opel Astra. SEBO TAXI ponúka dochvíľne a spoľahlivé služby prepravy a transferu v Púchove, či už sa potrebujete dostať na poradu, stretnutie, oslavu, alebo sa vraciate po náročnom pracovnom dni domov. Primárne sa zameriavame na taxi služby v meste Púchov, avšak pokrývame aj bezprostredné okolie, prímestské časti a neďaleké dediny. Vieme, že doprava do vzdialenejších častí býva často náročná a málo flexibilná, to však pre tento taxi Púchov neplatí. Od rána do rána, ponúkame Vám neobmedzené non-stop taxi služby prepravy po celom meste, a to všetko v pohodlí, vo vždy čistých a upravených vozidlách, v príjemnej a priateľskej atmosfére.

 2. Preprava na SchwechatDetail

  http://www.prepravanaschwechat.sk
  Našim primárnym zámerom je, aby sa klienti pohodlne, v bezpečí, ale hlavne na čas dostali na letiska a do konkrétnych miest kam potrebujú.

 3. Autobusová doprava M-travel s.r.o.Detail

  http://www.autobusova-doprava.sk
  Kvalitná a bezpečná autobusová doprava autobusmi a mikrobusmi po Slovensku aj v zahraničí. Preprava osôb - prenájom autobusu, mikrobusu a osobných áut - cestovná kancelária M-travel s.r.o.

 4. Balík do svetaDetail

  https://balikdosveta.com/
  Odošleme balík do zahraničia bezpečne, rýchlo a za vynikajúce ceny. Posielame zásielky do celého sveta, napr, do USA, Anglicka, do Číny, do Afriky, do južnej Ameriky alebo do Austrálie, poistenie v cene!

 5. FK-Transfer - taxislužba a preprava osôbDetail

  http://www.fktransfer.eu
  FK-TRANSFER je prepravná spoločnosť sídliaca v Bratislave a poskytujúca služby taxislužby a prepravy osôb - osobnú a mikrobusovú prepravu po celej Európe a Slovensku so zameraním na prepravu osôb na letiská a z letiska.

 6. taxi Bratislava Swechat lacnoDetail

  www.taxitransfer.sk
  Potrebujete sa rýchlo dostať na letisko alebo sa vraciate z dovolenky a nemáte odvoz? Vyskúšajte taxi na a z letiska Taxitransfer.sk. Sme poskytovateľ služieb v oblasti dopravy. Zabezpečuje prepravu z letiska a na letisko Schwechat .

 7. AGNET s.r.oDetail

  http://agnet.sk
  Naším poslaním je uspokojovanie potrieb zákazníka poskytovaním zasielateľských (vnútroštátne a medzinárodné), logistických a doplnkových služieb a napomáhať zákazníkovi dosiahnuť svoje ciele a plány i s našim pričinením.S dôverou sa obráťte na našu firmu s problematikou dopravy Vášho obchodného tovaru, ušetríme Váš čas.

 8. Alexandra Riháková – Slovakia Bus TravelDetail

  http://slovakiabustravel.com/sk
  Prenájom autobusov, mikrobusov a osobných áut s vodičom. Letiskové transfery - letisko Viedeň (Schwechat), Bratislava, Budapešť, Praha... Prenájom autobusov a mikrobusov na eventy a firemné akcie. Limuzíny, mikrobusy a autobusy s kapacitou 1-60.

 9. Grenasi s.r.o - Medzinárodná a vnútroštátna cestná nákladná dopravaDetail

  http://grenasi.sk
  Medzinárodná a vnútroštátna cestná nákladná doprava na území celej Európy expresne pre všetky Vaše zásielky. Spoločnosť Grenasi s.r.o Vám zabezpečí dopravu pre Vaše zásielky, kvalitné a profesionálne. S nami bude Vaša spoločnosť rásť, pretože Vaše zásielky môžete považovať za doručené!

 10. Preprava tovaru Slovensko a cela EurópaDetail

  http://prepravatovaru.webnode.sk
  Ponúkame prepravu tovaru v rámci Slovenska a celej Európy, preprava tovaru pre firmy a súkromne osoby, možnosť posielania rozmernejších veci aké väčšina kuriérov neberie, možnosť poslania na dobierku, ponúkame najvýhodnejšie ceny

Predchádzajúce 1 ,2, 3, 4, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 36