katalogfiriem.eu » Auto-moto » Doprava a taxi služby

Pridať stránku / firmu

Doprava a taxi služby

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. FK-Transfer - taxislužba a preprava osôbDetail

  http://www.fktransfer.eu
  FK-TRANSFER je prepravná spoločnosť sídliaca v Bratislave a poskytujúca služby taxislužby a prepravy osôb - osobnú a mikrobusovú prepravu po celej Európe a Slovensku so zameraním na prepravu osôb na letiská a z letiska.

 2. taxi Bratislava Swechat lacnoDetail

  www.taxitransfer.sk
  Potrebujete sa rýchlo dostať na letisko alebo sa vraciate z dovolenky a nemáte odvoz? Vyskúšajte taxi na a z letiska Taxitransfer.sk. Sme poskytovateľ služieb v oblasti dopravy. Zabezpečuje prepravu z letiska a na letisko Schwechat .

 3. AGNET s.r.oDetail

  http://agnet.sk
  Naším poslaním je uspokojovanie potrieb zákazníka poskytovaním zasielateľských (vnútroštátne a medzinárodné), logistických a doplnkových služieb a napomáhať zákazníkovi dosiahnuť svoje ciele a plány i s našim pričinením.S dôverou sa obráťte na našu firmu s problematikou dopravy Vášho obchodného tovaru, ušetríme Váš čas.

 4. Alexandra Riháková – Slovakia Bus TravelDetail

  http://slovakiabustravel.com/sk
  Prenájom autobusov, mikrobusov a osobných áut s vodičom. Letiskové transfery - letisko Viedeň (Schwechat), Bratislava, Budapešť, Praha... Prenájom autobusov a mikrobusov na eventy a firemné akcie. Limuzíny, mikrobusy a autobusy s kapacitou 1-60.

 5. Grenasi s.r.o - Medzinárodná a vnútroštátna cestná nákladná dopravaDetail

  http://grenasi.sk
  Medzinárodná a vnútroštátna cestná nákladná doprava na území celej Európy expresne pre všetky Vaše zásielky. Spoločnosť Grenasi s.r.o Vám zabezpečí dopravu pre Vaše zásielky, kvalitné a profesionálne. S nami bude Vaša spoločnosť rásť, pretože Vaše zásielky môžete považovať za doručené!

 6. Preprava tovaru Slovensko a cela EurópaDetail

  http://prepravatovaru.webnode.sk
  Ponúkame prepravu tovaru v rámci Slovenska a celej Európy, preprava tovaru pre firmy a súkromne osoby, možnosť posielania rozmernejších veci aké väčšina kuriérov neberie, možnosť poslania na dobierku, ponúkame najvýhodnejšie ceny

 7. Jozef Pánik-JP TaxiDetail

  http://www.zataxi.sk
  Odveziem 1 až 8 osôb komfortne 9 miestnym mikrobusom kamkoľvek budete potrebovať NON STOP.Na svadby,oslavy,firemené akcie.Cena za km 0,40- 0,50 centov.Dohoda možná.

 8. Bratislava Airport TaxiDetail

  http://www.bratislava-airport-taxi.com/sk
  Go Limousine ponúka profesionálne privátne prepravné služby od roku 1995. Naše služby využívajú známe firmy, prestížne hotely, individuálne osoby a turisti. Vozový park našej spoločnosti je zložený výhradne z moderných vozidiel aby bol poskytnutý, čo najväčší komfort našim klientom. Zabezpečujeme súkromné taxi transfery z letiska v Bratislave (BTS), M. R. Štefánika, letiska pri Viedni (VIE) – Schwechat a z letísk v Prahe (PRG) – Václava Havla (starý názov Ruzyně) a v Budapešti (BUD) – Liszt Ferenc (starý názov Ferihegy) do Bratislavy a späť.

 9. Preprava Anglicko SlovenskoDetail

  http://www.prepravaanglicko.sk
  Doménou firmy PrepravaAnglicko sú medzinárodné kuriérske služby pri preprave balíkov, batožiny a iných zásielok zo Slovenska do Anglicka, ale samozrejme aj z Anglicka na Slovensko, pričom garantujeme najvýhodnejšiu cenu pre mestá: Londýn, Birmingham, Manchester, Warrington, Leeds.

 10. CARTECH TRANS, s. r. o.Detail

  http://www.cartechtrans.sk
  Kamiónová expresná preprava do Anglicka a Holadska. Nechajte si prepraviť tovar do alebo z anglicke, či Holandska expresne rýchlo a lacno od certechtrans.sk. SMe tu pre vás

Predchádzajúce 1 ,2, 3, 4, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 32