katalogfiriem.eu » Auto-moto » Autoškoly a výučba

Pridať stránku / firmu

Autoškoly a výučba

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Autoškola RYDERDetail

  http://autoskolaryder.sk
  Autoškola RYDER (Autoškola Košice) ponúka výcvik k získaniu vodičského oprávnenia skupiny B. Kvalitný výcvik za dobrú cenu. Ponúkame kurzy aj v anglickom jazyku.

 2. Autoškola Ledix s.r.o.Detail

  http://www.autoskolapezinok.sk
  Kurz skupiny “B” , Kurz skupiny AM , Kurz skupiny A1 , Kurz skupiny A2 , Kurz skupiny A, Kurz skupiny BE , Kurz skupiny C , Kurz skupiny CE , Preskúšanie po zákaze cinnosti , Kondicné jazdy, zdokonalovacie jazdy. Naša Autoškola Ledix s.r.o. ponúka výucbu všetkych automobilových kurzov. U nás dostanete ucebné pomôcky z darma a cakajú na vás rôzne výhody a zlavy..

 3. KamDoAutoškolyDetail

  http://kamdoautoskoly.sk
  www.kamdoautoškoly je stránka kde nájdete zoznam autoškôl na slovensku. Na stránke máte možnosť komentovať autoškoly a tiež tu nájdete zákony týkajúce sa cestnej premávky a cvičné testy.

 4. Autoškola VaV Prešov - najobľúbenejšia autoškola v PrešoveDetail

  http://www.autoskolavav.sk
  Len u nás: VYHRAJ auto a vodičské preukazy sk. B. Kurz prvej pomoci a Kniha ZADARMO! Kondičné jazdy už od 9,9 €. Profesionálni a trpezliví inštruktori, kvalitný autopark. Možnosť platiť na splátky bez navýšenia.

 5. Autoškola KOMMANDER,s.r.o.Detail

  http://www.autoskola-kommander.sk
  Pohodová autoškola a rodinná atmosféra Vám zabezpečí výcvik na sk,B bez obáv a stresu.Prevádzky Bratislava a Pezinok,kondičné jazdy na skupinu B, rýchlokurzy...

 6. Autoškola Košice, autoškoly KošiceDetail

  http://maps.google.com/maps/place?cid=5462836148605878201
  Autoškola Soltisz v Košiciach zabezpečí kompletnú prípravu na vodičský preukaz skupiny B - jazdy s inštruktorom, teoretické vyučovanie na osvojenie zákonov, kurzy prvej pomoci.

 7. Autoškola Ficker-BratislavaDetail

  http://www.autoskola-ficker.sk
  Okrem výuky poskytujeme aj kondičné jazdy pre vodičov,ktorí sa chcú zdokonaliť vo vedení motorového vozidla a taktiež poskytujeme školenia vodičov z povolania a referentov.

Predchádzajúce 1 , Nasledovné

odkazy 1 - 7 z 7