katalogfiriem.eu » Internet a výpočtová technika » Grafické štúdiá

Pridať stránku / firmu

Grafické štúdiá

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. FIVE DIMENSIONS s.r.o.Detail

  http://www.5dimensions.sk
  Sme kreatívne grafické štúdio, ktoré ponúka fotorealistické 3d vizualizácie interiérov a exteriérov, vizualizácie produktov, vizualizácie strojov a zariadení, 3d animácie pre komerčné a filmové účely, animácia charakterov, animované logá a intrá, vizuálne efekty, audiovizuálne propagačné materiály, televízne a rozhlasové spoty, produktové videá. Máme dlhoročné skúsenosti s 2D a 3D grafikou. Viac info na http://www.5dimensions.sk

 2. Digital Art Force - Outsourcing 3D Digital ArtDetail

  http://www.digitalartforce.com/
  Digital Art Force studio was established in 2009 by grouping passionate people who shared the vision of bringing something new to the market. Over the years we have been providing outsourcing services to our clients in many areas of game development. Experience shaped our studio as well as generated our own projects and games. With our experienced staff, Digital Art Force covers many aspects of 3D art outsourcing and overall game outsourcing. Easily scalable production ensures delivery on time and budget.

 3. TT GRAFIKADetail

  http://www.ttgrafika.com
  Cesta k jednoduchej a úspešnej grafike. Grafické služby Trnava, corporate identity, tlačoviny, merkantílie, logá, vizitky, hlavičkové papiere, obálky, pečiatky, etikety, letáky, brožúry, plagáty, katalógy, roll-upy, billboardy, pozvánky, novoročenky, jedálne lístky, svadobné oznámenia, maturitné oznámenia, promočné oznámenia, inzeráty, samolepky, jednoduché weby, web vizitky.

 4. 3Dimenzia - unikátna 3D tlačová plochaDetail

  http://www.3dmodely3d.sk
  3Dimenzia je slovenská spoločnosť pripravená uspokojiť nároky klientov v oblasti 3D tlače v medzinárodnom rozsahu. Technológiu posúvame stále vpred, o čom svedčí aj náš vlastný výskum a vývoj.

 5. Digitálny aj printový grafický dizajnDetail

  http://www.graficky-dizajn.sk
  Pracujeme rýchlo, sme kreatívny, máme prehľad v aktuálnych trendoch a neujde nám žiaden detail. Ozvite sa nám a nechajte si vypracovať koncept riešenia Vášho projektu na mieru. Tešíme sa na spoluprácu

 6. milkaDetail

  http://milka.sk
  ghggjgjhgjmbnhgjtyjghjgjhgjhjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

 7. Grafické štúdio Figo designDetail

  http://figo-design.sk
  Grafické štúdio figo-design.sk je predovšetkým zamerané na grafiku a web dizajn. Pre klientov poskytujem širokú škálu služieb od projektu až po úplnú finalizáciu zákazníkovi.

 8. 3D vizualizácieDetail

  http://www.render-architecture.sk
  Štúdio RENDER-ARCHITECTURE ponúka komplexné služby zamerané na prezentáciu architektonických projektov a produktov pomocou 3D vizualizácie.Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať (info@render-architecture.com).

 9. tvorba grafikyDetail

  http://www.tvorbagrafiky.wbl.sk
  Tvorba grafických návrhov pre reklamy, letáky, etikety, značenie, plagáty,loga,vizitky a podobne. Grafické návrhy sa snažíme tvoriť tak, aby vystihovali grafiku podľa Vaších predstáv.

 10. Pamas FotoknihaDetail

  http://www.pamas-fotokniha.sk
  Sme spoločnosť takmer s dvadsaťročnou tradíciou na trhu. Firma PAMAS vznikla v roku 1994 a zaoberá sa výrobou fotografií, svadobných oznámení a foto-kníh. Za toto obdobie si získala veľkú priazeň a vybudovala si tak popredné miesto nielen na Slovensku, ale aj v Maďarsku, Poľsku a Čechách, kde máme svoje pobočky. Aby sme uspokojili požiadavky našich zákazníkov, každým rokom rozširujeme svoju výrobu o nové produkty. Chceme Vám preto predstaviť naš najnovší produkt - PAMAS-Fotokniha - ako aj ďalší doplnkový sortiment, ktorými sú - výroba tričiek, fotoobrazy, blahoželania, podušky s potlačou atď. Celú výrobu realizujeme priamo na Slovensku. Našim cieľom je uspokojiť aj toho najnáročnejšieho zákazníka, preto svoju výrobu stále rozširujeme o nové technológie tlače a moderné zariadenia. Každoročne sa zúčastňujeme školení a výstav, kde prichádzame aj do priameho kontaktu s konečným zákazníkom. Tak môžeme výrobu prispôsobiť jeho požiadavkám a momentálnemu dopytu na trhu. Fotokniha, plagát, obraz, hrnček, tričká, prianie, kalendáre, podložky, vankúšiky, vignety z Vašich jedinečných fotografii. Vyrobíte si sami online, nič nemusíte inštalovať. Nízke ceny, kvalitné materiály a prémiová tlač. Slovenský výrobok. Pobočky v Maďarku, Poľsku a Čechách.

Predchádzajúce 1 ,2, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 15