katalogfiriem.eu » Internet a výpočtová technika » Grafické štúdiá

Pridať stránku / firmu

Grafické štúdiá

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Pamas FotoknihaDetail

  http://www.pamas-fotokniha.sk
  Sme spoločnosť takmer s dvadsaťročnou tradíciou na trhu. Firma PAMAS vznikla v roku 1994 a zaoberá sa výrobou fotografií, svadobných oznámení a foto-kníh. Za toto obdobie si získala veľkú priazeň a vybudovala si tak popredné miesto nielen na Slovensku, ale aj v Maďarsku, Poľsku a Čechách, kde máme svoje pobočky. Aby sme uspokojili požiadavky našich zákazníkov, každým rokom rozširujeme svoju výrobu o nové produkty. Chceme Vám preto predstaviť naš najnovší produkt - PAMAS-Fotokniha - ako aj ďalší doplnkový sortiment, ktorými sú - výroba tričiek, fotoobrazy, blahoželania, podušky s potlačou atď. Celú výrobu realizujeme priamo na Slovensku. Našim cieľom je uspokojiť aj toho najnáročnejšieho zákazníka, preto svoju výrobu stále rozširujeme o nové technológie tlače a moderné zariadenia. Každoročne sa zúčastňujeme školení a výstav, kde prichádzame aj do priameho kontaktu s konečným zákazníkom. Tak môžeme výrobu prispôsobiť jeho požiadavkám a momentálnemu dopytu na trhu. Fotokniha, plagát, obraz, hrnček, tričká, prianie, kalendáre, podložky, vankúšiky, vignety z Vašich jedinečných fotografii. Vyrobíte si sami online, nič nemusíte inštalovať. Nízke ceny, kvalitné materiály a prémiová tlač. Slovenský výrobok. Pobočky v Maďarku, Poľsku a Čechách.

 2. Grafické štúdio - Starion, s.r.o.Detail

  http://www.starion.sk
  Starion je grafické štúdio. Zaoberáme sa grafickým dizajnom - najmä zalamovaním časopisov, tvorbou firemnej grafiky, DTP, tlačou a sprístupňovaním dokumentov pre nevidiace a slabozraké osoby.

 3. GoCreate | Pixelate s.r.o.Detail

  http://gocreate.sk
  Sme tím kreativcov, grafikov a web tvorcov s cieľom poskytovať komplexné profesionálne riešenia pre firmy a jednotlivcov, tak ako to vieme a ako nás to baví - tvorba web stránok, webdesign, korporátna identita, digitálna tlač, návrh vizitiek, letákov a plagátov, internetová reklama

 4. Tomas Vateha, chameleon designDetail

  http://www.chameleon.design.eu
  Volám sa Tomáš Vateha (chameleon design), tvorím logá (logotypy), firemný, grafický dizajn pre klientov po celom svete! Profesionálne, orginálne kreatívne, riešenia!

 5. Kotollňa AgencyDetail

  http://kotollna.com
  Kreatívna grafika - od dizajnu loga, cez definíciu kompletnej firemnej grafickej identity s dizajn-manuálom, vizualizácie až po návrh vlastných webstránok, tlačovín a propagačných materiálov. Kreatívna reklama - od polepov automobilov, výkladov, cez výrobu reklamného textilu a promo-predmetov, výrobu a distribúciu propagačných a reklamných materiálov, až po komplexnú realizáciu označenia prevádzky/sídla firmy.

 6. ARMIX s.r.o.Detail

  http://armix.sk
  Zaoberáme sa tvorbou a správou webstránok, web dizajnom, tvorbou firemnej identity a zviditeľnením Vaších stránok vo vyhľadávačoch a ponukame výhodný web hosting

« Predchádzajúce 1, 2 , Nasledovné

odkazy 11 - 16 z 16