katalogfiriem.eu » Internet a výpočtová technika » IT firmy a služby

Pridať stránku / firmu

IT firmy a služby

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Lacné stránkyDetail

  http://www.lacnestranky.sk/
  Tvorba internetových stránok.Lacné a kvalitné stránky za super ceny v Žiline.Informačné stránky a e-shop stránky.Poradíme si s každou Vašou požiadavkou.V prípade nejakých otázok nás kontaktujte

 2. Smart PCDetail

  http://www.smartpc.sk
  Predaj a servis výpočtovej techniky (počítače, notebooky, mobily, tablety). IT služby. - kompletný servis a opravy (SW, HW) - Inštalácie OS Windows - Diagnostika

 3. VIP trustDetail

  https://viptrust.com
  Věříme, že technologie pozitivně mění naše životy, a právě proto vyvíjíme ten nejkvalitnější software.Využíváme ty nejmodernější technologie pro dosažení stabilního, inovativního a úspěšného produktu.Na projektech pracujeme formou fix time / fix price, outsourcing nebo bodyshop. Zabýváme se vývojem profesionálních mobilních a webových aplikací. Nabízíme také správu serverů, vývoj IoT aplikací a další IT služby.

 4. JEDNODUCHÝ EMAIL SERVISDetail

  https://www.sendingnewsletter.eu
  Chcete dať o sebe vedieť, informovať o vašich internetových projektoch, o nových ponukách, mať stále viac zákazníkov, ktorých lojalita k vám stále rastie. Ponúkame databázu overených e-mailových adries a tvorbu reklamných textov na mieru pre potreby vášho businessu. Vysoká doručiteľnosť, zľavy pri opakovaní, štatistiky, smart servis.

 5. NYX ART s.r.o.Detail

  http://www.nyxart.sk
  Sme mladý kolektív, ktorý sa venuje servisu a predaju výpočtovej techniky, registračných pokladníc, telefónov, tabletov, gps navigácií, kamerových a zabezpečovacích systémov. Naše služby: Výpočtová technika: Jedným z hlavných zameraní je servis a predaj výpočtovej techniky ako sú notebooky, počítače, telefóny, tablety, GPS navigácie, tlačiarne, spotrebný tovar a podobne. Registračné pokladne: Firemným zákazníkom taktiež poskytujeme poradenstvo, predaj a servis najkvalitnejších registračných pokladníc na slovenskom trhu od slovenského výrobcu ELCOM. Kamerové a zabezpečovacie systémy: Bezpečnosť je v dnešnom svete veľmi dôležitá. Chráňte svoju firmu alebo osobný majetok pred nechcenými návštevníkmi, vandalmi a zlodejmi. S nami máte bezpečnosť a kontrolu vo vlastných rukách. Pracujeme s výrobcami a dodávateľmi, ktorí dávajú veľký dôraz na kvalitu.

 6. IT PRE VÁS, BH Servis s.r.o.Detail

  https://www.itprevas.sk
  Outsourcing informačných technológii, správa počítačových systémov, servery, siete, VIDEO-KONFERENCIE, inštalácie infraštruktúr, grafické práce, tvorba web stránok, support - technická podpora, zabezpečenie systémov, pravidelná správa, vzdialená správa, servis a inštalácie počítačov, notebookov, serverov.

 7. LAN Systems , s.r.o.Detail

  http://lansystems.sk
  LAN Systems s.r.o. je IT firma, ktorá poskytuje profesionálne IT služby pre spoločnosti. Medzi tieto služby patrí Outsourcing IT, Správa IT, správa PC, správa počítačových sietí, správa serverov, IT support. Máme viac ako osemročné skúsenosti.

 8. Selectus s.r.o.Detail

  http://www.selectus.sk
  Spoločnosť Selectus bola založená skupinou nadšencov Microsoft Dynamics, jej pracovníci majú viacročné skúsenosti s implementáciou informačných systémov Microsoft Dynamics NAV. Naši špecialisti sa podieľali na viac ako päťdesiatich zaujímavých projektoch pre zahraničné a aj tuzemské spoločnosti.

 9. Internet a TV OravaDetail

  http://oravask.sk
  Internet a televízia, webhosting, domény a webstránky, kamerové a zabezpečovacie systémy, správa počítačov a sietí, cloudové riešenia, internetové pripojenia pre domácnosti aj firmy, IT služby na Orave – kvalitne a za bezkonkurenčné ceny

 10. IdeaCreativeDetail

  http://www.ideacreative.eu
  Kompletné internetové služby: webdesign, redesign, SEO optimalizácia, e-shop, tvorba loga, poradenstvo, registrácia domén, webhostingové služby, administrácia LAN sietí.

Predchádzajúce 1 ,2, 3, 4, 5, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 44