katalogfiriem.eu » Internet a výpočtová technika » IT firmy a služby

Pridať stránku / firmu

IT firmy a služby

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. NYX ART s.r.o.Detail

  http://www.nyxart.sk
  Sme mladý kolektív, ktorý sa venuje servisu a predaju výpočtovej techniky, registračných pokladníc, telefónov, tabletov, gps navigácií, kamerových a zabezpečovacích systémov. Naše služby: Výpočtová technika: Jedným z hlavných zameraní je servis a predaj výpočtovej techniky ako sú notebooky, počítače, telefóny, tablety, GPS navigácie, tlačiarne, spotrebný tovar a podobne. Registračné pokladne: Firemným zákazníkom taktiež poskytujeme poradenstvo, predaj a servis najkvalitnejších registračných pokladníc na slovenskom trhu od slovenského výrobcu ELCOM. Kamerové a zabezpečovacie systémy: Bezpečnosť je v dnešnom svete veľmi dôležitá. Chráňte svoju firmu alebo osobný majetok pred nechcenými návštevníkmi, vandalmi a zlodejmi. S nami máte bezpečnosť a kontrolu vo vlastných rukách. Pracujeme s výrobcami a dodávateľmi, ktorí dávajú veľký dôraz na kvalitu.

 2. IT PRE VÁS, BH Servis s.r.o.Detail

  https://www.itprevas.sk
  Outsourcing informačných technológii, správa počítačových systémov, servery, siete, VIDEO-KONFERENCIE, inštalácie infraštruktúr, grafické práce, tvorba web stránok, support - technická podpora, zabezpečenie systémov, pravidelná správa, vzdialená správa, servis a inštalácie počítačov, notebookov, serverov.

 3. LAN Systems , s.r.o.Detail

  http://lansystems.sk
  LAN Systems s.r.o. je IT firma, ktorá poskytuje profesionálne IT služby pre spoločnosti. Medzi tieto služby patrí Outsourcing IT, Správa IT, správa PC, správa počítačových sietí, správa serverov, IT support. Máme viac ako osemročné skúsenosti.

 4. Selectus s.r.o.Detail

  http://www.selectus.sk
  Spoločnosť Selectus bola založená skupinou nadšencov Microsoft Dynamics, jej pracovníci majú viacročné skúsenosti s implementáciou informačných systémov Microsoft Dynamics NAV. Naši špecialisti sa podieľali na viac ako päťdesiatich zaujímavých projektoch pre zahraničné a aj tuzemské spoločnosti.

 5. Internet a TV OravaDetail

  http://oravask.sk
  Internet a televízia, webhosting, domény a webstránky, kamerové a zabezpečovacie systémy, správa počítačov a sietí, cloudové riešenia, internetové pripojenia pre domácnosti aj firmy, IT služby na Orave – kvalitne a za bezkonkurenčné ceny

 6. IdeaCreativeDetail

  http://www.ideacreative.eu
  Kompletné internetové služby: webdesign, redesign, SEO optimalizácia, e-shop, tvorba loga, poradenstvo, registrácia domén, webhostingové služby, administrácia LAN sietí.

 7. IT aj TY, s r. o.Detail

  http://www.itajty.sk
  Sme firma zaoberajúca sa predajom a servisom výpočtovej techniky a domácej elektroniky. Servisujeme počítače, notebooky,PC siete, mobilné telefóny, tablety a spotrebnú elektroniku. Skladáme počítače na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Pomôžeme Vám vybrať si správny notebook, mobil, wifi router,... Našou úlohou je poradiť spotrebiteľovi, aby nemíňal zbytočne veľa peňazí za veci, ktoré nevyužije na 100%

 8. NESS Košice Development CenterDetail

  http://www.nesskdc.sk/
  NESS KDC so sídlom v Košiciach je súčasťou korporácie NESS SES, ktorá je jedným zo svetových lídrov v oblasti poskytovania služieb softvérového inžinierstva.

 9. CCNA kurzy sieťových technológií CISCO - UCK KošiceDetail

  http://www.uck.sk
  Popis: UCK Košice ponúka CCNA kurzy sieťových technológií, ktoré pozostávajú zo štyroch kurzov - CCNA 1, CCNA 2, CCNA 3, CCNA 4. Po absolvovaní každého z kurzov získava účastník CISCO CCNA certifikáciu. Absolventi nachádzajú prácu v IT oblasti a oblasti sieťových technológií...

 10. Ruční vkládání inzerátůDetail

  http://www.inzeruji.nolimit.cz/
  Nebaví Vás zdlouhavé vkládání inzerátů? Udělám to za Vás. Veškeré inzeráty vkládám ručně do vybraných inzertních webů, kterých mám ve svém portfoliu přes 1 400. Jedná se inzertní portály se všeobecnou i specializovanou nebo regionální inzercí.Aby Vaše inzerce byla efektivní, podle druhu zboží či služby, zvolím ty nejvhodnější inzertní portály a online bazary. Obvykle se počet inzertních webů do kterých se Vám vyplatí inzerát vložit, pohybuje mezi 120 – 200, což zase ovlivňuje druh a charakter Vaší nabídky.

Predchádzajúce 1 ,2, 3, 4, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 40