katalogfiriem.eu » Internet a výpočtová technika » IT firmy a služby

Pridať stránku / firmu

IT firmy a služby

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. IT aj TY, s r. o.Detail

  http://www.itajty.sk
  Sme firma zaoberajúca sa predajom a servisom výpočtovej techniky a domácej elektroniky. Servisujeme počítače, notebooky,PC siete, mobilné telefóny, tablety a spotrebnú elektroniku. Skladáme počítače na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Pomôžeme Vám vybrať si správny notebook, mobil, wifi router,... Našou úlohou je poradiť spotrebiteľovi, aby nemíňal zbytočne veľa peňazí za veci, ktoré nevyužije na 100%

 2. NESS Košice Development CenterDetail

  http://www.nesskdc.sk/
  NESS KDC so sídlom v Košiciach je súčasťou korporácie NESS SES, ktorá je jedným zo svetových lídrov v oblasti poskytovania služieb softvérového inžinierstva.

 3. CCNA kurzy sieťových technológií CISCO - UCK KošiceDetail

  http://www.uck.sk
  Popis: UCK Košice ponúka CCNA kurzy sieťových technológií, ktoré pozostávajú zo štyroch kurzov - CCNA 1, CCNA 2, CCNA 3, CCNA 4. Po absolvovaní každého z kurzov získava účastník CISCO CCNA certifikáciu. Absolventi nachádzajú prácu v IT oblasti a oblasti sieťových technológií...

 4. Ruční vkládání inzerátůDetail

  http://www.inzeruji.nolimit.cz/
  Nebaví Vás zdlouhavé vkládání inzerátů? Udělám to za Vás. Veškeré inzeráty vkládám ručně do vybraných inzertních webů, kterých mám ve svém portfoliu přes 1 400. Jedná se inzertní portály se všeobecnou i specializovanou nebo regionální inzercí.Aby Vaše inzerce byla efektivní, podle druhu zboží či služby, zvolím ty nejvhodnější inzertní portály a online bazary. Obvykle se počet inzertních webů do kterých se Vám vyplatí inzerát vložit, pohybuje mezi 120 – 200, což zase ovlivňuje druh a charakter Vaší nabídky.

 5. FT-Digital s.r.o.Detail

  http://www.ftdigital.com
  Programovanie a predaj obchodných systémov, skriptov a indikátorov na obchodné platformy Metatrader, Programovanie metatrader, obchodne systemy, algoritmicke obchodovanie, Perun, metatrader, obchodovanie.

 6. WEBKVALITADetail

  http://www.webkvalita.com/oprava-notebookov-kosice
  Rýchlo! Lacno! Kvalitne! Dlhoročné skúsenosti. Tisíce opravených zariadení. Diagnostika závady ZADARMO! Oprava už do 24 hodín, bezkonkurenčne najnižšie ceny a rokmi overená kvalita.

 7. smart4u s.r.o. Android-ServisDetail

  http://android-servis.sk
  Predaj a servis mobilných telefónov, náhradných dielov a ich príslušenstva. Možnosť objednať tovar prostredníctvom internetového obchodu. Naj ceny v Bratislave.

 8. Dilshod UralovDetail

  http://uralov.cz
  Zabýváme se opravami téměř všech elektronických zařízení. Opravujeme telefony, tablety počítače, ledničky atd. Neváhejte a zajděte na náš web. .

 9. Varga Web SolutionsDetail

  http://www.vargaweb.at/sk/
  Profesionálne web služby od certifikovaných expertov. Tvorba a analýza web stránok, online reklama za skvelé ceny...............................................

 10. PROGMA | Výpočtová technikaDetail

  http://www.progma.sk
  Servis a predaj výpočtovej techniky, vlastných počítačových zostáv, počítačových komponentov, príslušenstva a spotrebnej elektroniky. Spoločnosť PROGMA je distribučná spoločnosť, ktorej hlavným zameraním je poskytovať svojim obchodným partnerom komplexné služby v oblasti IT technológií.

odkazy 11 - 20 z 44