katalogfiriem.eu » Internet a výpočtová technika » IT firmy a služby

Pridať stránku / firmu

IT firmy a služby

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Domény na prodejDetail

  http://www.domenyprodej.cz
  Domény na prodej:pronájem,inzerce,cena,stáří,síladomény ranky, historie Domény na prodej.Jméno domény které pro svou prezentaci na internetu zvolíte,je důležité

 2. ID21 s.r.o. - Vývoj aplikácií .NetDetail

  http://id21.sk
  Vývoj informačných systémov, počítačových programov, webových stránok a portálov v .Net. Dôležitou súčasťou vývojového týmu je zákazník, ktorý počas cyklu vývoja upresňuje jednotlivé prvky aplikácie. Snažíme sa tak vyhovieť potrebám klienta čo naj precíznejšie, aby softvér, ktorý od nás dostane, bol skutočne ušitý na mieru.

 3. Interaktívne tabule, informačno komunikačné technológie. Garantujeme najlepšie ceny na trhu – jump iDetail

  www.jumpin.sk
  Interaktívna tabuľa a informačno komunikačné technológie pre každú dobrú školu. Sme iní ako väčšina konkurencie. U nás nízka cena neznamená brak! Pýtajte sa na nás desiatok škôl a viac ako 3000 učiteľov. Referencie >>

 4. Vytvárajte cenové ponuky s voliteľnou kalkuláciou online.Detail

  http://najponuka.sk
  Získajte klienta najlepšou cenovou ponukou. Vďaka voliteľným položkám v cenovej ponuke sa u zákazníka vzbudzuje záujem konfigurovať ponuku podľa svojich potrieb. Svoje navolenie môže klient ihneď odoslať dodávateľovi čím sa výrazne zvyšuje možnosť získania klienta. Klient si naviac môže stiahnuť vlastnú konfiguráciu vo formáte PDF. Každú ponuku môžete adresovať konkrétnej osobe či firme, alebo vytvoriť všeobecnú ponuku a zdieľať jej www adresu kdekoľvek.

 5. Tamás Lovász - TL HoldingDetail

  http://www.interaktivnatrieda.sk/
  Interaktívna trieda.sk je projekt firmy TL Holding.Venuje sa oboru informačno-komunikačných technológií a zameriava sa na ich integráciu do procesu vzdelávania. Dodávame náš vlastný produkt – interaktívnu jednotku TL IU01, ktorá dokáže spraviť z ľubovoľnej bielej plochy plochu interaktívnu a kombinujeme ju s inými neodmysliteľnými súčasťami IKT, ako napr. hlasovacie zariadenia, vizualizéry, podporný a vzdelávací softvér, premietacie plátna, keramické tabule, projektory, atď. Hlavnou prioritou našej spoločnosti je predkladanie riešení na problémy našich klientov – priblížením a podrobnejším oboznámením klienta s problematikou vzdelávania s IKT si klient ľahšie uvedomí, aké riešenie je pre neho najvhodnejšie.

 6. Uznanie Dlhu Vzor, TlačivoDetail

  http://uznanie-dlhu.sk
  Uznanie dlhu vzor. Uznanie záväzku vzor. Vytvorte si online jednoducho a rýchlo uznanie dlhu alebo uznanie záväzku zdarma. Bezplatné online tlačivo uznania dlhu a uznania záväzku. Vzor uznania dlhu, vzor uznania záväzku. Uznanie dlhu s dohodou o splátkach.

 7. SLOVIT - Servis tabletov, notebookov, smartfónov, počítačov a distribúcia Alienware na SlovenskuDetail

  http://www.slovit.sk
  Ponúkame odborný servis tabletov, servis notebookov, servis smartfónov a servis počítačov. Sme 1. predajca herných notebookov a počítačov značky ALIENWARE na Slovensku. Vytvorte si svoju zostavu alienware na našej stránke www.slovit.sk/eshop Správa IT siete, IT infraštruktúry a IT bezpečnosti pre malé a stredné firmy.

 8. Servis Notebookov,Oprava NotebookovDetail

  http://www.pcx.sk
  Servis Notebookov,náhradné diely,displeje,oprava základnej dosky,oprava grafickej karty,konektorov,obnova biosov,Diagnostika notebooku Zdarma,NONSTOP,email:pcx@pcx.sk,HTTP://www.pcx.sk

 9. GT ServisDetail

  http://www.gtservis.sk
  Softvér ušitý na vaše podnikové procesy vám môže priniesť konkurenčnú výhodu a zvýšiť vašu efektivitu. Máme pre vás komplexnú službu od analýzy, cez návrh, realizáciu a implementáciu až po poinštalačnú podporu. Ak sa chcete venovať svojmu podnikaniu a nemá čas sa venovať administratíve, máme pre vás aj ponuku účtovných, IT a propagačných služieb.

 10. 3K invest s.r.o.Detail

  http://www.3kinvest.eu
  3K invest, s. r. o. je spoločnosť zameriavajúca sa na poskytovanie služieb v oblastiach vývoja softwaru, marketingu, poradenstva, obchodu, reklamy a inovácií. Spoločnosť bola založená na základe predchádzajúcich skúseností z oblasti IT, reklamy a obchodu. V každej sfére pôsobenia spoločnosť spolupracuje len s renomovanými odborníkmi. Naším klientom ponúkame starostlivé prehodnotenie ich požiadaviek a vypracovanie najefektívnejšej varianty riešenia.

odkazy 21 - 30 z 44