katalogfiriem.eu » Internet a výpočtová technika » IT firmy a služby

Pridať stránku / firmu

IT firmy a služby

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. AG comp s.r.o.Detail

  http://agcomp.sk
  AG comp s.r.o. zaoberáme sa profesionálnou správou sieti predajom a servisom vypočtovej techniky vytváraniu webových stránok a e-shopou a návrhom inštaláciou servisom a revíziou zabezpečovacej techniky. Predavame kovane polotovary, posuvne brany, kridlove brany, grazove brany a branove pohony.

 2. AOSONE Slovakia s.r.o.Detail

  http://www.aosone.com/
  Alternatívne riešenia v IT a Telekomunikáciách s cieľom ušetriť, ale zachovať štandard. Správa počítačových sietí, hosting, housing, cloud, bezpečnosť, šifrovanie, VoIP telefónia, pripojenie do internetu, nadobudnutie a servis techniky, leasing od 0%. Bežná úspora nákladov 40% až 90%. Tvorba www stránok, internetových obchodov, optimalizácia SEO, reklamné, marketingové služby. Nečakajte. Advanced Office Services

 3. www.dell-shop.skDetail

  http://www.dell-shop.sk
  Predaj a servis výrobkov značky Dell, Inspiron, Vostro, Latitude, XPS, Alienware. Ponúkame aj príslušenstvo ako sú tašky pre notebooky, myšky, externé disky, ... Predaj a servis výrobkov značky Dell, Inspiron, Vostro, Latitude, XPS, Alienware. Ponúkame aj príslušenstvo ako sú tašky pre notebooky, myšky, externé disky, ... Predaj a servis výrobkov značky Dell, Inspiron, Vostro, Latitude, XPS, Alienware. Ponúkame aj príslušenstvo ako sú tašky pre notebooky, myšky, externé disky, ...

 4. CMC dataDetail

  http://www.lenovo-shop.sk
  Špecializovaný obchod pre značku Lenovo. V ponuke sú notebooky, tablety, počítače, LCD a príslušenstvo Lenovo. Špecializovaný obchod pre značku Lenovo. V ponuke sú notebooky, tablety, počítače, LCD a príslušenstvo Lenovo. Špecializovaný obchod pre značku Lenovo. V ponuke sú notebooky, tablety, počítače, LCD a príslušenstvo Lenovo.

 5. DactylGroupDetail

  http://dactylgroup.cz
  IT firma zaoberající se - tvorbou webstránek na zakázku - loga, dizajn, grafika - mobilní aplikace Android etc. - zabezpečení systému, správa servru - hosting bez omezení db a mail kont (důležitý je jenom prostor který potřebujete) - bezkonkurenční ceny! Navštivte naše stránky a přesvědčte se sami!

 6. MitSoftDetail

  http://www.mitsoft.sk
  Špecializujeme sa na vývoj softvéru a tvorbu www stránok a aplikácií. Všetky naše produkty sú šité na mieru podľa individuálnych požiadaviek klienta. Ponúkame široké spektrum projektov od jednoduchých aplikácií až po komplexné informačné systémy.

 7. JAVIS - expres IT servisDetail

  http://javis.sk
  Sme komplexný IT servis, zaoberajúci sa riešením bežných užívatelských problémov s PC, tlačiarňou a iných zariadení po prípade so satelitom či mobilným telefónom. Taktiež predajom hardware, software, PC, notebookov a periférnych zariadení. Tvorbou webstránok, reklamnej grafiky a iné. Viac informácii na www.javis.sk

 8. PCREPAIR - Servis počítačovDetail

  http://www.pcrepair.sk
  Profesionálny servis PC a notebooku na počkanie, naši flexibilný technici Vám zodpovedajú na každú technickú otázku a pomôžu Vám problém vyriešiť s počítačom. Komplexný servis pc, profesionálny prístup jednoduché riešenia veľké zmeny.

 9. PPC servisDetail

  http://www.ppcservis.sk
  Sme kvalifikovaný servis výpočtovej techniky, zároveň máme veľké skúsenosti s tvorbou www stránok. Spravujeme firemné siete a počítače za bezkonkurenčné ceny.Vieme zabezpečiť komplexné riešenia pre vašu firmu.

 10. ideas2markets s. r. o.Detail

  http://www.ideas2markets.eu
  Ideas2markets poskytuje služby v oblasti poradenstva, technológií a marketingu. Do jej portfólia patrí vývoj mobilných aplikácií pre platformy Android a iOS, digitálny marketing a poradenstvo v oblasti podnikania a projektového riadenia.

odkazy 31 - 40 z 44