katalogfiriem.eu » Internet a výpočtová technika » IT firmy a služby

Pridať stránku / firmu

IT firmy a služby

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. FreeServer.skDetail

  http://www.freeservewr.sk
  FreeServer.sk - Základnou podmienkou bezplatnej prevádzky web stránky je registrácia vlastnej domény. U nás vaša stránka nebude mať komplikované meno ako je to na iných freehostingoch.Registráciu domén pre nás zabezpečuje jeden z najväčších slovenských registrátorov Yegon s.r.o. Môžete si tak vybrať z mnohých koncoviek za vynikajúce ceny. Zaregistrujte si u nás doménu a za plnohodnotnú prevádzku webu nemusíte platiť ani cent.

 2. NITEX s.r.o.Detail

  http://www.nitex.sk
  On-line správa počítačov, serverov a iných zariadení. Network management. Social media. Webdesign. Grafické návrhy plagátov a iných tlačovín. Zálohovanie dát. Inštalácia WIFI zariadení. Webhosting.

 3. Yegon.sk - registrácia domén, bezpečný webhosting a virtuálne serveryDetail

  http://www.yegon.sk/uvod.html
  Poskytujeme spoľahlivý a bezpečný webhosting, rýchlu registráciu domén a výkonné servery za vynikajúce ceny.Umiestnenie a prevádzka dedikovaných serverov v najmodernejšej serverovni na Slovensku. Možnosť prenajatia HW a objednania administrácie.

 4. WEBHEAD s.r.oDetail

  http://www.webhead.sk
  Stránka spoločnosti WEBHEAD s.r.o. zaoberajúca sa tvorbou www stránok, eshopov a ich SEO optimalizáciou s vlastným CMS redakčným systémom. V ponuke sú aj facebook aplikácie, flash hry, rezervačné systémy pre hotely spolu s internet marketing. Tieto služby zgrupuje pod jednou strechou okorenené skvelým webdizajnom...

« Predchádzajúce 1, 2, 3, 4, 5 , Nasledovné

odkazy 41 - 44 z 44