katalogfiriem.eu » Internet a výpočtová technika » Informačné systémy a siete

Pridať stránku / firmu

Informačné systémy a siete

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. ambeeDetail

  http://www.ambee.sk
  ambee - jednoduchý a intuitívny ambulantný softvér pre všeobecných lekárov a špecialistov. K dispozícii kedykoľvek a kdekoľvek. Viac informácií nájdete na www.ambee.sk

 2. Brain:ITDetail

  https://brainit.sk/
  Poskytujeme moderné riešenia pre všetky typy a veľkosti organizácií.V oblasti neurónových sietí, SAP, bezpečnosti a custom development. Potrebujete vymyslieť spoľahlivé IT riešenie, no nemáte na to BRAIN? Premyslíme to za vás!

 3. Filip Bielik - DatatekDetail

  http://www.datatek.sk
  DATATEK je rozvijajúca sa slovenská firma, ktorá sa venuje IT službám a riešeniam. V oblasti IT máme dlhoročné skúsenosti. Prvoradým poslaním našej spoločnosti je poskytovať kvalitné služby v oblasti IT, za pomoci ktorých pomáhame klientom zvyšovať ich efektivitu a konkurencieschopnosť v dnešnom zrýchlenom prostredí plnom nových technológií. Zákazníkom poskytujeme široké portfólio služieb - tj. outsourcing IT služieb, správa a údržba počítačov, serverov, systémov, tvorba www stránok, aplikácií

 4. Anodius - Salesforce CRM systémDetail

  https://www.anodius.com/sk/sluzby/crm-solutions/salesforce-crm
  Zvýšte produktivitu a zisk vašej firmy CRM systémom. Vyskúšajte najobľúbenejší salesforce systém Salesforce a posuňte sa vpred! Salesforce je cloudové riešenie, čiže môžte na neho pristúpiť z ľubovoľného miesta aj mimo kancelárie. Salesforce je najrýchlejší rastúci CRM systém na svete!

 5. Eletur.czDetail

  http://www.eletur.cz
  Eletur.cz je internetový obchod specializující se zabezpečovací technikou, cctv, kamerové systémy, alarmy, prostředky osobní ochrany a obrany, rušičky a mnoho dalšího.

 6. Rýchloservis pocitacovDetail

  http://www.rychloservispocitacov.sk
  Rýchloservis počítačov. Odvírenie systémov. Inštalácia a konfigurácia systémov Windows / Linux. Nastavenie pripojenia do internetu a zabezpečenie počítačovej siete. Odborné poradenstvo. Nastavenie emailu.

 7. 3S POWER, s.r.oDetail

  http://www.3spower.sk/SK/vsetko-ups.php?q=scriptver
  Hlavnou oblasťou sú záložné zdroje elektrickej energie vo všetkých jej formách (UPS, dieselgenerátory, energocentrá). Ďalšími oblasťami sú „dátové siete”, k nim prislúchajúce „kablové systémy” a „dátové rozvádzače”.

Predchádzajúce 1 , Nasledovné

odkazy 1 - 7 z 7