katalogfiriem.eu » Cestovanie a krajiny » Internetové stránky o cestovaní

Pridať stránku / firmu

Internetové stránky o cestovaní

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Cestuj s deťmiDetail

  http://cestujsdetmi.sk
  Cestujeme | Píšeme | Inšpirujeme. Cestujeme s deťmi okolo sveta bez cestovky a snažíme sa inšpirovať aj ďalšie rodiny s deťmi, aby sa nebáli cestovať aj do menej tradičných destinácií.

 2. Zážitkovo - cestovanie plné zážitkovDetail

  http://www.zazitkovo.eu
  Cestovateľský sprievodca - zaujímavé krajiny, turistické informácie, ubytovanie, letenky, dovolenka, cestovateľské zaujímavosti, last minute, dovolenka s deťmi.

 3. Ako do AnglickaDetail

  http://www.akodoanglicka.sk
  Na stránke nájdete informácie týkajúce sa vycestovania do Anglicka za prácou. Môžete tam nájsť veľa užitočných informácií a tipov ohľadom života v zahraničí a tiež aktuálnu ponuku práce.

 4. Bratislava - Turistický sprievodcaDetail

  http://bratislava.sgo1.com
  Cestovanie, kultúra, vzdelanie, ubytovanie v Bratislave. Prehľad turisticky atraktívnych lokalít v meste. Tipy a odporúčania pre návštevníkov Bratislavy. Možnosti cestovania, kultúrne inštitúcie, mestské časti, obchody a služby

 5. O dovolenke - dovolenkový portálDetail

  http://www.odovolenke.sk
  Webportál o obľúbených dovolenkových destináciách Slovákov. Množstvo užitočných informácií na dovolenku. Obsahuje popisy krajín ako Chorvátsko, Grécko, Taliansko, Španielsko, Bulharsko, ale aj exotické destinácie http://www.odovolenke.sk/exotika

 6. Dovolenka v AlpáchDetail

  http://www.alpenurlaub.co
  Stránka ponúka základné informácie a ponuku ubytovania v známych rekreačných Alpských regiónoch Salzburského kraja a Tirolského kraja v Rakúsku a Bavorského kraja v Nemecku. Získajte najdôležitejšie informácie a najlepšie ubytovanie v Alpách.

 7. Dovolenka v LoferiDetail

  http://www.lofer.sk
  Stránky obsahujú zaujímavé a užitočné informácie o dovolenkovom stredisku Lofer a jeho okolí. Dozviete sa tu ako môžete počas Vašej letnej alebo zimnej dovolenky v Loferi tráviť svoj voľný čas. Súčasťou stránok je aj rýchla rezervácia ubytovania.

 8. Dovolenka v malebnom alpskom údolí SaalachtalDetail

  http://www.salzburger-saalachtal.com
  Náš portál je určený pre každého, kto plánuje stráviť svoju najbližšiu letnú alebo zimnú dovolenku v Rakúskych Alpách. Dozviete sa tu užitočné informácie o turistických trasách, lyžiarskych strediskách, či najobľúbenejších cieľoch výletov v okolí. Súčasťou stránok je aj prehľadný zoznam overených prenajímateľov ubytovania, ktorých môžete priamo z našich stránok ľahko a rýchlo kontaktovať.

 9. Dovolená v alpském středisku LoferDetail

  http://www.lofer.cz
  Naše stránky nabízejí zajímavé informace o dovolenkovém středisku Lofer. Jestli plánujete dovolenou v Rakouských Alpách, naše stránky Vám pomohou naplánovat zajímavé využití volného času během Vaší dovolené. Můžete zde využít taky rezervační formulář, který Vám ušetří čas a penízky při hledání ubytování.

 10. Krajina SemkatutokDetail

  http://krajina-semkatutok.clanweb.cz
  Táto stránka bola vytvorená na účely semestrálneho projektu. Údaje sú vymyslené. Osídlenie územia krajiny Semkatutok sa začalo už v 10. storočí pred Kr. Vývoj kultúry v podobe prvého hláskového písma je doložený počas trvania železnej doby. Výrazným posunom vpred možno nazvať obdobie od 6. storočia po Kr., odkedy začali vznikať kráľovstvá. Semkatutok je pravdepodobne najdlhšie trvajúce kráľovstvo na svete. Semkatutoci si do dnešných čias zachovali tradičnú úctu ku kráľovskej rodine. Historicky známe sú vikingské výpravy, ktoré sa uskutočňovali hlavne v 8. a 9. storočí. Neskôr nastalo obdobie budovania hradov a vzniku šľachty. V 16. storočí Semkatutok prijalo luteranizmus, ktorý sa stáva jediným štátnym učením v náboženstve. 13. až 16. storočie sa vyznačovalo bojom o moc. O niečo miernejšie boli v dejinách Semkatutoku nasledujúce storočia, pretože sa postupne vytváralo jeho silné ekonomické postavenie. V 20. storočí sa Semkatutok začlenilo do európskych štruktúr, stalo sa tiež členom OSN, NATO.

Predchádzajúce 1 ,2, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 12