katalogfiriem.eu » Internet a výpočtová technika » Software - Hardware

Pridať stránku / firmu

Software - Hardware

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. VIP Trust s.r.o.Detail

  https://cs.viptrust.cz
  Firma poskytujúca služby v oblasti vývoja mobilných a webových technoligií. Programujú v širokej škále programovacích a skriptovacích jazykov. Na projektoch pracujú školení a profesionálne vývojári.

 2. Softvér pre návrhy stavieb za výhodné cenyDetail

  https://cadzone.sk/
  Prinášame Vám širokú ponuku softvéru pre architektov, stavebníctvo a strojárenstvo. Slovenská alebo česká lokalizácia u väčšiny programov, kompletné zastrešenie návrhov od nákresov cez 3D zobrazovanie, vizualizácie a animácie. Softvér pre prevody formátov, spočítanie nákladov aj špecializované programy pre návrhy elektroinštalácií alebo protipožiarnych systémov.

 3. VAKATO-ITDetail

  http://vakato.it/
  Oprava počítačov, oprava notebookov Šaštín a široké okolie. Predaj počítačov, notebookov a príslušenstva. Tvorba webových stránok a e-shopov. Vývoj programov na mieru. Tvorba databáz na mieru po konzultácii u zákazníka. Vývoj a predaj jednoduchého informačného systému JIS.

 4. RhinocerosDetail

  http://www.rhinoceros.sk
  Rhinoceros je nástroj na modelovanie architektúry, šperkov, dizajnu, nábytku a organických 3D tvarov. Ponúkame jeho predaj, školenia ako i predaj pluginov a knižníc. Je to ideálny nastroj pre prípravu modelov na 3D tlač. Školiace centrum a showroom Academy X s. r. o., Radlinského 27, 811 07 Bratislava 1 Sídlo a poštová adresa Academy X s. r. o., Riazanská 70, 831 02 Bratislava 3 Telefón: 02/212 993 70

 5. Antivírus pre pc, tablet a smartfonDetail

  http://www.antiviry.sk
  Antívírus zadarmo na stiahnutie. Antivírus pre windows, tablet, spartphone na rok zadarmo. Free antivirus download. Bezplatná ochrana pc, tabletu a mobilu.....

 6. Nostrad - skladový a rezervačný softvérDetail

  http://www.nostrad.sk
  Skladový a rezervačný softvér vhodný pre predajne, reštaurácie, bary, hotely, penziony a fitness centrá. Umožňuje fakturáciu, udeľovanie zliav, tvorbu cenníkov, evidenciu zákazníkov a zákazníckych skupín, vystavovať zákaznícke karty, tlačiť vlastné čiarové kódy, udeľovať kredit zákazníkom, vystavovať permanentky, pracovať s dotykovým monitorom, rezervácie,...

 7. eR-tech Innovations s. r. o.Detail

  http://www.klikme.sk
  Systém KlikMe je reštauračný software množstvom výhod, tak ako aj pre majiteľa podniku tak aj pre zákazníka. Prichádza s inovatívnou novinkou čo je objednavanie pomocou digitálnych technologií, bez nutnosti komunikácie s obsluhou.

 8. MEGAmobil.skDetail

  http://www.megamobil.sk
  Správa, optimalizácia, servis, oprava a predaj PC, mobilov a tabletov do 24 hodín. Pomoc na diaľku, náhradný notebook, PC, tablet či mobil zdarma, diagnostika zdarma.

 9. Kamar softwareDetail

  http://www.kamar.sk/
  Predaj a vývoj ekonomického softvéru. Napr. Kniha jázd - Speedy so samogenerovaním, s moznostou gps záznamníka a automatickým zisťovaním vzdialenosti. Ekonomický systém Kamar a iné.

 10. Laserové toneryDetail

  http://tinta.sk
  V našej ponuke nájdete predovšetkým špičkové laserové tonery značky ORINK. ORINK je jeden z najväčších svetových výrobcov v oblasti alternatívneho spotrebného materiálu pre atramentovú či laserovú tlač. Vyznačuje sa vysokou spoľahlivosťou a zároveň priaznivou cenou

Predchádzajúce 1 ,2, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 20